Фінансування медицини на Ямпільщині зросло в 2 рази

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим БОЙЧУНЬ проінформував про реалізацію медичної реформи в населених пунктах району, фінансування закладів охорони здоров’я, виконання програми «Доступні ліки» та намічені плани щодо реформування вторинної ланки медицини

Про це повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації

Вадим Олександрович повідомив, що медичні заклади, які уклали договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), на даний час отримують оплату від НСЗУ за зеленими та червоними списками, що в повній мірі забезпечує потребу на утримання первинної ланки закладів охорони здоров’я та у два рази більше ніж виділялося на утримання закладів у минулі роки. Фінансування за зеленим списком здійснюється відповідно до кількості укладених декларацій, за червоним – згідно з кількістю прикріпленого населення.

«Все, що робить Міністр охорони здоров’я України, на мою думку є правильним. Існує багато питань, багато ризиків, так як реформа пишеться не медичними працівниками, і багато чого може упускатися, але саме головне -це фінансування. Тому якщо ми бачимо, що фінансування зросло в два, а місцями в три рази, значить все робиться правильно», – зазначив Вадим Бойчунь під час виступу.

News Reporter