ХК «Дружба» у фіналі чемпіонату Сумської області з хокею

Сьогодні пройшли півфінальні ігри чемпіонату Сумської області з хокею у вищій лізі. ХК «Дружба» зустрічався з білопільським «Лідером».

Матч видався напрочуд запеклим. Першими відкрили рахунок дружбівчани. Шайбу на свій рахунок записав Ігор Лещенко. Другий період пройшов у рівній боротьбі і закінчився в «суху» з рахунком 0:0. У третьому періоді білопільчани зрівняли рахунок і за 2 хвилини до закінчення гри мали змогу вийти вперед. Відмінно зіграв воротар, перегравши нападника «Лідера», який вийшов один на один. А вже за лічені секунди до сирени відмінний прохід Р. Комарова замкнув Г.Латиш. Тож 2:1 на користь наших земляків.

Не менш цікаво розворачувались події і у другому півфіналі між ХК «Шостка» та ХК «Суми». Після першого періоду ХК «Шостка» вів у рахунку 3:0. Але переможний рахунок не зміг утримати. Сумчани спочатку зрівняли рахунок, а потім перемогли по булітам 4:3.

Завтра відбудеться фінал чемпіонату, де ХК «Дружба» зустрінеться з ХК «Суми».