ХК «Дружба» – тепер вже екс – чемпіон області з хокею

Сьогодні відбулися вирішальні матчі чемпіонату Сумской області з хокею.

У поєдинку за бронзові медалі шосткинці поступилися білопільським хокеїстам – 1: 4.

У фінальному матчі зустрілися ХК «Суми» та ХК «Дружба».Гра розпочалася з атак дружбівчан. Це і дозволило їм першими відкрити рахунок. Відзначився влучним кидком В. Фурсій. А ось другий період став просто провальним для нашої команди. Із-за незлагоджених дій у захисті у ворота ХК «Дружба» влітають 3 шайби. У третьому період постійно атаковали  наші земляки, але закинути шайбу у ворота супернику вдалося лише одного разу. За 10хвилин до закінчення матчу відзначився І. Лещенко. Не дала бажаного результату і заміна за 2 хвилини до закінчення матчу нашого голкіпера на польового гравця. Рахунок чемпіонського матчу залишився 3: 2, і чемпіоном Сумської області з хокею з шайбою став ХК «Суми».
А ХК «Дружба» став срібним призером. Бронзою чемпіонату задовольнився «Лідер» з Білопілля.