Квиткова каса на цій станції може припинити роботу вже з 1 червня

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

«З 01.06.2019 року виробничий підрозділ Конотопської дирекції залізничних перевезень планує закрити квиткову касу на станції Янпіль (селище Привокзальне). Керівництво філії «Південно-Західної залізниці» просить погодження в органів місцевого самоврядування на закриття квиткової каси. Ямпільська селищна рада хоче почути думку мешканців селища і населених пунктів щодо закриття квиткової каси, про що ви можете повідомити, звернувшись письмово чи за номером телефону 2-14-59», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 грудня 2012 року була закрита каса на залізничній зупинці «Івотка», яка здійснювала продаж квитків в приміському сполученні. Тоді «Укрзалізниця» пояснила це незначним пасажиропотоком (до 20 пасажирів на добу). З того часу квитки на приміські електропоїзди, що зупиняються на Івотці можна придбати лише у електропоїзді у квиткових касирів, а сама залізнична зупинка залишилась без належного догляду.

3 thoughts on “Укрзалізниця планує закрити касу на станції «Янпіль»

  1. Такими темпами вообще никуда ездить не будем, дороги до Шостки нет,еще и на поезда билет не купишь… Придется на Хутор ездить за билетами…

  2. Хоть бы что то открыли… То одно закрывают то другое муда….

Comments are closed.

error: Content is protected !!