Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України

Зокрема, мова йде про дороги Т-19-12 Шостка – Ямпіль (від кілометру5+663  до км 25+654) та Т-19-15 КПП “С. Буда”-Ямпіль-Береза, з під’їздом до м. Дружба (на всій протяжності).  

Обмеження діють з 11 березня по 30 квітня длятранспортних засобів, інших самохідних машин та механізмів, зосьовим навантаженням понад 7 тсна автомобільних дорогах державного значення (національних, регіональних, територіальних). Такий захід необхідний для запобігання руйнування дорожніх покриттів, забезпечення безпеки дорожнього руху на  період весняного відтавання ґрунтів. Підставою такого рішення є  положення ст.12, ст.27 Закону України “Про дорожній рух”, ч.10 ст.12 Закону України “Про автомобільні дороги”, п.11 “Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони”, п. 5.3 СОУ 45.2-00018112-040:2009 «Введення обмежень руху на автомобільних дорогах».

Це обмеження не стосується: 1) транзитного транспортного засобу, що перетинає державний кордон з Росією; 2) транспортного засобу, що перевозить товари першої необхідності; 3) пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій; 4) транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору та підприємств, що виконують роботи на замовлення служби автомобільних доріг у Сумській області.

Не виключено, що аналогічні обмеження встановлять і для інших доріг Ямпільського району, за які відповідає управління інфраструктури Сумської ОДА та доріг в межах населених пунктів, що перебувають у віданні місцевих рад. Разом з тим, перевірити вагу транспортного засобу в Ямпільському районі можна лише на одному майданчику, що може обслуговувати пересувний пункт вагового та габаритного контролю і знаходиться він на околиці смт Ямпіль.

1 thought on “На ямпільських дорогах обмежили рух транспорту

Comments are closed.

error: Content is protected !!