Близько ста прихожан Свято-Георгієвського храму Ямполя відмовились переступити поріг церкви в знак протесту проти відсторонення від богослужіння настоятеля храму отця Миколи керівництвом Конотопсько-Глухівської єпархії. Ямпільські віруючі збираються протестувати до останнього, доки справедливість не буде відновлена і їх духовний наставник не повернеться на своє місце.

 Сталось це кілька годин тому. На недільну літургію, як  завжди, збирались віруючі, в церкві їх привітно зустрічав отець Микола. Та до храму зайшов інший священик, стало відомо, що настоятеля храму тимчасово відсторонили від всіх видів богослужінь через невідомі причини. Здивовані і обурені прихожани відразу залишили церкву і зажадали зустрічі з єпископом. Люди простояли біля храму всю службу, чекаючи, що ситуація хоч-якось проясниться. Але марно. Тоді віруючі почали збір підписів з вимогою відновити справедливість.

Отець Микола за 16 років служби заслужив величезний авторитет серед віруючих Ямполя та ближніх сіл. Головним чином, своєю вірою, чуйністю, небайдужістю та любов’ю до ближніх. Він завжди приходить на допомогу, щирий та небайдужий до проблем людей, тих, хто через хворобу не міг відвідувати храм він причащає вдома, безкорисно проводить заняття в недільній школі, відвідує школи та лікарні. Прихожани Свято-Георгієвського храму моляться за милість Господа та Владики Іосифа і вірять в те, що отець Микола залишиться священнослужителем та духовним наставником їхнього храму.

 

7 thoughts on “Віруючі вступились за свого настоятеля

  1. Я не представляю Свято-Гергиевского храма без отца Николая. Он большой души человек, неимоверной доброты, щедрости и открытости. Знает все наши семьи, беды и проблемы, потому и прихожане идут к нему с открытой душой. Верните нам нашего духовного наставника.

  2. Не вистачає слів, щоб висловити обурення. Прихожани не пробачать це владиці. Прикро, що хтось з Конотопу намагається втручатися в життя ямпільчан.

  3. Как всегда на верху решают все за людей. Ямпольчане не примут другого духовного наставника. Нам нужен отец Николай. Если этого вовремя не поймет руководство Конотопско-Глуховской епархии – верующие просто не допустят другого служителя в церковь.За отца Николая будем стоять до принятия справедливого решения.

  4. Оказывается решения против интересов людей принимают не только политики…Очень жаль.

  5. Не убивайте веру в Бога и справедливость. Верните отца Николая.

Comments are closed.

error: Content is protected !!