Ямпільський район та Дружбівська об’єднана територіальна громада неспромоглись вчасно обрати своїх представників до дорадчого органу.

Тим не менш, перше засідання госпітальної ради визнали повноважним, адже рішення про делегування членів до її складу ухвалили більше половини учасників госпітального округу. Мова йде про чотирьох представників від міста Шостка, двох представників від Шосткинського району, 2 представників Середино – Будського району та одного представника від Зноб-Новгородської ОТГ. Місця трьох представників від Ямпільського району (2 від Ямпільської районної ради та 1 від Дружбівської міської ради) залишились вакантними.  

За відсутності представників Ямпільщини, госпітальна рада розподілила ключові посади. Так, головою ради обрали представника Шостки – Штогрина Олега Теофільовича, а його заступником – представницю Середино-Будського району  Заплаткіну Ірину Анатоліївну. Щоправда, новобраний голова госпітальної ради запропонував не обирати на цьому засіданні секретаря ради, а обрати його після делегування у члени ради представників Ямпільського району та Дружбинської ОТГ. 

Нагадаємо, згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації, голови районних державних адміністрацій та голови обєднаних територіальних громад були зобов’язані до 15 березня забезпечити делегування членів госпітальної ради від свої адміністративно-територіальних одиниць. До 1 березня мали бути визначені кандидати до госпітальної ради від району та ОТГ (до 7 березня їх прізвища мали бути оприлюднені на офіційних сайтах рад). А саме делегування представників Ямпільська районна рада та Дружбівська міська рада мали провести до 15 березня, але цього не відбулось.

Згідно з інформацією на офіційному сайті Ямпільської районної ради, до складу госпітальної ради від району пропонуються Бойчунь Вадим Олександрович, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня», депутат Ямпільської районної ради та Леонтенко Світлана Миколаївна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації, депутат Ямпільської районної ради. Такої ж інформації щодо кандидата від Дружбівської ОТГ на офіційному сайті Дружбівської міської ради ми не знайшли, які і пояснень що стало причиною такого зволікання з боку влади району та міста.     

error: Content is protected !!