17 липня в приміщенні Ямпільського райвідділу міліції відбулася координаційна нарада керівників  правоохоронних   органів  Ямпільського району під головуванням прокурора району Володимира Лавруся. На ній йшлося про стан та ефективність виконання правоохоронцями району антикорупційного законодавства, протидії злочинам, пов’язаним  з   корупцією  та відшкодування збитків завданих корупційними діяннями.

У вступному слові Володимир Лаврусь зазначив, що саме на прокуратуру законом покладено обов’язок координації роботи правоохоронних органів. Особливе значення це має в такій важливій сфері, як боротьба  з корупцією. Нажаль поки що в цьому питанні залишається багато проблем, до Прокуратури району надходить багато звернень та повідомлень, що стосуються діяльності працівників Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області та інших правоохоронних органів району. Всі вони проходять ретельну перевірку Прокуратурою та знаходять відповідне реагування. Ямпільська прокуратура і надалі жорстко стежитиме за дотриманням законодавства в сфері боротьби з корупцією, особливо працівниками правоохоронних органів – зазначив Володимир Лаврусь.

В ході координаційної наради були обговорені актуальні питання, що стосуються боротьби з корупцією.  За результатамиобговорення, керівникам  правоохоронних   органів  району наказано вжити додаткових спільних заходів щодо запобігання та протидії корупції.

1 thought on “Координаційна рада правоохоронних органів

  1. Пускай этот борец с коррупцией лучше расскажет почему который год весь ямполь в дыму от московка и дидуха. А то кругом все с коррупцией борятся, а такое впечатление что борятся с борьбой с коррупцией

Comments are closed.

error: Content is protected !!