Сьогодні в Ямполі відбулась чергова сесія районної ради, на якій депутати розглянули дев’ятнадцять питань порядку денного.

Розпочалась пленарне засідання з суперечок – депутат Валентин Лесняк подав на розгляд колег відразу декілька проектів рішень, але народні обранці вирішили їх навіть не виносити на розгляд сесії. Для прийняття їх в порядок денний просто невистачило голосів. Лесняк назвав такі дії перешкоджанням депутатській діяльності з боку керівництва.

Серед відхилених питань був проект звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у зв’язку з складною ситуацію, що виникла з закупівлею інсуліну для хворих на  цукровий діабет ямпільчан та про створення тимчасової комісії районної ради по контролю за ремонтом доріг на території району. По першому питанню депутати дійшли до думки, що проблема вже вирішена, а по другому своє слово сказав апарат районної ради, юридична експертиза якого визнало проект рішення таким, що суперечить законам України.

Заслухали звіти

Першим питанням порядку денного був звіт голови районної державної адміністрації Ірини Панченко про роботу в 2018 році, який депутати слухали і обговорювали майже дві години.

Окрім того, на сесії були заслухані звіти начальника районного відділення поліції та прокурора Шосткинської місцевої прокуратури.

Перерозприділили кошти

Депутати внесли зміни до районного бюджету та програми соціально – економічного розвитку району на поточний рік. Серед іншого були закладені кошти на капітальний ремонт фойє першого поверху Будинку рад (більше 143 тисяч гривень), на проведення капітального ремонту внутрішніх туалетів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (298 тисяч гривень),  на придбання вікон для Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (36тисяч гривень), на придбання інтерактивних дошок закладам загальної середньої освіти для реалізації Концепції «Нова українська школа» (243 тисячі гривень) та на придбання суміші дитині, яка хворіє на фенілкетанурію (112 тисяч гривень).

Після тривалого обговорення на бюджетній комісії було вирішено виділити кошти  прикордонникам та нацгвардійцям, які згідно закону фінансуються з державного, а не місцевого бюджету. 13 тисяч гривень виділили  відділу прикордонної служби «Середина Буда» Сумського прикордонного загону, якому тепер підпорядковується відділення «Свеса» на облаштування ділянки державного кордону, ще 12 тисяч виділили Шосткинській військовій частині 3022 на завершення ремонту відомчого приміщення на станції Хутір Михайлівський.

Депутати прийняли до райбюджету і державну субвенцію на соціально-економічний розвиток територій, якою передбачено  200 тисяч на капітальний ремонт малої зали Дружбівського міського Палацу культури та 700 тисяч гривень на  реконструкцію покрівлі житлового будинку по вул. Заводська, 6 в Свесі.

Встановили обмеження

Разом з ухваленням змін до районного бюджету, депутати затвердили і заходищодо ефективного та раціонального використання його коштів. Серед іншого була встановлена заборона на збільшення чисельності працівників установ (закладів) та організацій спільної власності територіальних громад Ямпільського району, які використовують кошти районного бюджету та обмеження заохочувальних виплат працівникам, які тепер мають встановлюватися виключно в межах фонду оплати праці. Буде припинено і використання бюджетних коштів на проведення заходів з відзначення ряду пам’ятних, історичних дат та ювілеїв.

Делегували представників

Депутати визначились з прізвищами своїх делегатів до госпітальної ради Шосткинського госпітального округу, як і пропонувалось районною владою, ними стали головний головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим Бойчунь та  начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Леонтенко. Обидва обрані представники району в госпітальній раді є депутатами районної ради. 

Касу вирішили не закривати

Депутати відповіли категоричною відмовою на пропозицію виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Укрзалізниця» від 27.02.2019 №123 щодо закриття залізничної каси на станції Янпіль. Щоправда, зазначений залізничний об’єкт Укрзалізниця згодом зможе закрити і без згоди районних депутатів.

й2

й4

й5

й6

й1

й10

й11

й12

й13

й14

й15

й16

й17

й18

й19

й20

й21

й22

й23

й25

й26

й27

3 thoughts on “В Ямполі відбулась сесія райради

 1. Щодо невнесення моїх пропозицій на розляд сесії ради пояснюю: по-перше, пропозиції депутата вносяться на розгляд ради без будь-якого обговорення чи голосування, по-друге, апарат ради не має ніякого права блокувати пропозіції
  депутата, рада приймає рішення тільки по суті порушених питань.
  Щодо суті порушенних мною питань:
  Закупівлі інсуліну сьогодні в Ямпільскому районі на 75% фінансуються за
  рахунок місцевого бюджету- а повинно буди за рахунок державного; тож
  ми витрачаемо власні кошти які б могли направити на той самий ремонт доріг.
  Щодо ремонту доріг взагалі не хочу й казати: голови райради і райдержадміністрації самі мало що роблять для виришення цієї проблеми так ще і іншим заважають, бо це бач може викликати негативні думки щодо їх
  діяльності.
  В.Лесняк

 2. Буде припинено і використання бюджетних коштів на проведення заходів з відзначення ряду пам’ятних, історичних дат та ювілеїв.
  о каких датах идет речь, поконкретней можно?

Comments are closed.

error: Content is protected !!