До суду скеровано кримінальне провадження за ч. 1 ст 190 ККУ стосовно особи, яка звернулася до Управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації із заявою для призначення допомоги на дітей одиноким матерям, що передбачено Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Про це під час сесії районної ради заявив керівник Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Байдак

У своїй заяві жінка вказала, що в шлюбі вона не перебуває та з особою, від якої має дитину не проживає, на підставі зазначеної заяви їй було призначено допомогу одиноким матерям.

В ході досудового розслідування було встановлено, що дана особа знаходячись в приміщені Управління з метою отримання державної допомоги, при заповненні заяви внесала завідомо неправдиву інформацію про те, що протягом останніх 15 років не мешкає разом з батьком дітей. Вказану заяву в подальшому вона використала та шахрайським шляхом отримала з Державного бюджету допомогу в розмірі  19 163 тисячі гривень.

По цій справі суд вже виніс обвинувальний вирок.

4 thoughts on “Ямпільчанку, що обдурила державу, судять за шахрайство

  1. Я б этого прокурора мордой ткнул, где «неправдива інформація», только суки таких кому жить, не за что судят. Нет состава преступления и точка, ещё помочь нужно семье надо.

    1. Я с Вами не совсем согласен, у нас в Дружбе целая куча типа матерей одиночек, живут с отцами детей и все жизнь пользуются пособием… На мой взгляд не работают социальные инспектора (нет закона)…

  2. Да сейчас люди разводятся и меняют прописку ради субсидий.Удивили матерями одиночками.

  3. Самого прокурора надо судить за подобные деяния. А как и когда будут судиь за пожар военных складов в Запорожье? Какой прокурор скажет?

Comments are closed.

error: Content is protected !!