На найбільшій виборчій дільниці районного центру неможливо комфортно проголосувати і тим більше, прослідкувати за можливими порушеннями

Принаймні так стверджують самі виборці, які приписані до ДВК №590722

Раніше ця дільниця розташовувалась в холі приміщення Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, але напередодні президентських виборів її перенесли в приміщення Ямпільської районної станції юних натуралістів. У новому приміщенні настільки мало місця, що членам ДВК не вдалось забезпечити належні умови для голосування. Зокрема, виборці не могли безперешкодно ознайомитись з інформацією про кандидатів, у кабінок для голосування час від часу утворювалась тиснява, а офіційні спостерігачі були вимушені сидіти в коридорі і фактично не мали можливості слідкувати за ходом голосування.   

Дільницю перенесли зі школи через те, що остання не має пандусу і недоступна для людей з обмеженими фізичними можливостями. В той же час, спорудженню пандусу в цьому приміщенні  перешкоджає  конструкція шкільного ганку.

Нам невідомо скільки інвалідів – колясочників взяли участь в голосуванні по ДВК №590722 і чи були такі взагалі, але для більшості виборців умови голосування були погіршені в багато разів.  Тож, слід замислитись, чи не варто повернути дільницю в приміщення школи якщо не перед другим туром президентських, то перед парламентськими виборами.

с1

с2

с3

2 thoughts on “Ямпільчани скаржаться на умови голосування

  1. Так умови для голосування повністю порушені були. Кількість кабінок також була меншою ніж потрібно.

Comments are closed.

error: Content is protected !!