ПП «Медіасвіт Ямпіль» за підтримки Української асоціації медіабізнесу відкриває дискусійний клуб «До змін через діалог».

Ми запрошуємо до дискусії читачів районної газети «Голос часу», Ямпільської інтернет – газети, користувачів соціальних мереж та всіх активних громадян. Наша мета – побудувати живий діалог між владою та мешканцями  району щодо ключових реформ, які реалізовуються на Ямпільщині і напряму впливають на життя людей.

За нашим задумом дискусійний клуб «До змін через діалог» має стати майданчиком для рівного, неупередженого діалогу між тими, хто реалізує реформи на Ямпільщині і тими, на кого ці зміни безпосередньо впливають. Ми пропонуємо Вам наступний формат співпраці: за декілька днів до проведення кожного засідання дискусійного клубу в газеті «Голос часу», на сайті видання та в соціальних мережах буде розміщено оголошення про тему засідання, а також про представників органів влади/місцевого самоврядування та експертів, які візьмуть участь в обговоренні. В цей момент розпочнеться прийом питань, які мешканці району хочуть поставити запрошеним. Питання, отримані телефоном, листами та через мережу інтернет, будуть оприлюднені на сайті для загального голосування, будуть відібрані 10 найактуальніших питань. Ще 10 питань підберуть журналісти нашого видання.

Засідання дискусійного клубу будуть проходити відкрито за участю запрошених, 10 авторів кращих питань, журналістів та всіх бажаючих. Перша частина засідання проходитиме у форматі питання – відповідь, а друга частина – у форматі діалогу, коли вже відповідальні особи будуть слухати пропозиції від громадськості та коментувати їх.

с (1)

Темою першого засідання дискусійного клубу «До змін через діалог», яке відбудеться 10 квітня, стане «Реформа освіти в Ямпільському районі». Головним гостем засідання стане начальник відділу освіти молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Васильович Проценко.

Зараз ми оголошуємо початок прийому питань, які пропонуємо додавати в форму для коментарів на сайті www.yampil.info, або за телефоном 0664176367. Звертаємо увагу, що паралельно відбуватиметься голосування по визначенню десяти найцікавіших питань – гість студії відповість саме на них.  

14 thoughts on “Ямпіль.INFO пропонує читачам відверто поговорити про реформи, які проводяться в районі

 1. Олег Васильевич, чем вызвана необходимость сократить 11-классные школы до 9 классов? Что нужно для того, что бы всё-таки сохранить сельские школы с 11 классами?

 2. Чому в нашому районі слабо розвинута співпраця між відділом освіти і громадськими організаціями? Що цьому перешкоджає?

 3. чому у ДЮСШ, яка підпорядкована відділу освіти, мають місце люди, які оформлені на роботу , але там не з‎’являються?

 4. Мені здається що у чиновників з відділу освіти недостатньо компетентності. Чи ведеться робота в цьому напрямку? Чи проводиться супервізія для персоналу?

 5. Зараз в районі йде різке скорочення дітей і учнівської молоді. Тож:
  1. Чому відділ освіти не ініціює об’єднання РЦДЮТ та СЮН в один Центр позашкільної освіти?
  2.Скільки фінансів пішло на утримання цих двох позашкільних закладів у 2018 році?
  3.На якій підставі відділ освіти ухиляється від елементарного контролю за позашкільними закладами району (перевірка документації, наповнюваність гуртків, якість навчання …)?
  4.Хто з працівників позашкільних закладів має навантаження більше ніж одна ставка?

 6. Чи є виправданим з економічної точки зору, що в смт Свеса дві школи знаходяться на відстані 300 м одна від одної? У кожній зі шкіл навчається по 200-300 учнів, хоча кожен заклад готовий вмістити більше 1000 учнів.

 7. Как вы считаете, могут ли ученики сёл получить качественное образование, если их заставляют вставать в 6 утра и на автобусе ехать в Свессу или Ямполь? Там им приходится конкурировать с детьми, которые учатся в комфортных домашних условиях. Последним не нужно ехать домой в четыре часа вечера и они могут пользоваться кружками и секциями, а дети сёл – такой возможности не имеют.

 8. Яка ситуація з буллінгом в школах району?

 9. Олег Васильович, чи будуть забезпечені учасники зовнішнього незалежного оцінювання підвезенням до пунктів проведення тестування?

 10. Слышал, что в Никитовке хотят возобновить школу. Правда ли это?

 11. Чи потрібні в районі зараз педагогічні фахівці. Якщо так, то з якої галузі?

 12. Чи плануються проведення робіт по реконструкції, ремонту чи реставрації спортивного комплексу у Ямполі?

 13. Вы общались с своими бывшими подчинёнными с Чуйковки, стало ли лучше учителям и ученикам после создания Дружбинского образовательного округа? Ведь, местная школа потеряла 10 и 11 классы и вряд ли это пошло на пользу жителям села.

Comments are closed.

error: Content is protected !!