Депутат Сумської обласної ради Лілія В’ячеславівна Ричкіна стане гостем онлайн-конференції на Ямпіль.INFO.

Гість студії відповідатиме на питання 9 квітня о 11 годині ранку. Поставити питання має змогу кожен бажаючий читач нашої інтернет-газети, для цього його потрібно додати  в форму для коментарів на цій сторінці.

Нагадаємо, Лілія В’ячеславівна Ричкіна обиралась до обласної ради не від нашого району, але є одним з найактивніших захисників інтересів Ямпільщини в обласному центрі. Депутат неодноразово піднімала на обласному рівні питання ремонту доріг, припинення незаконного виробництва деревинного вугілля, встановлення компенсації власникам корів, що захворіли на лейкоз, реконструкції залізничної зупинки «Івотка» та повернення вагонів І та ІІ класу електропоїзду «Зернове – Київ».

За рахунок «депутатських» коштів Лілії В’ячеславівни в Ямполі споруджений комплекс вуличних тренажерів, шляхом співфінансування з Ямпільською селищною радою було встановлено конструкцію «Я люблю Ямпіль», а в Свесі – нову автобусну зупинку по вулиці Грушевського.   

7 thoughts on “Анонс. Онлайн-конференція з Лілією Ричкіною

  1. Вы, наверное, единственный депутат уровня области и выше, который уделяет внимание Ямпольскому району. Как вы думаете, почему наши областные власти так наплевательски относятся к Ямпольскому району? Это видно и по финансированию, и по тому, что губернатор и глава областного совета даже не знают, где расположен Ямполь.

    1. Щоб в області нас знали і допомагали, треба їздити, налагоджувати контакти, просити, вимагати….Але ж краще тихенько сидіти по принципу “я не трогаю, і мене не трогають”

  2. Лілія В’ячеславівна, дякую Вам за стелу “Я люблю Ямпіль”. Колись на початку дев’яностих в Ямполі був побудований фонтан, який довго не проіснував. Чи не могли Ви посприяти тому щоб все ж таки відкрити в Ямполі хай і невеличкий фонтан, як символ майбутнього нашого рідного селища?

  3. Восени на нас чекають парламенські вибори. Яку політичну силу Ви будете підтримувати?

  4. Чому в Ямпільському районі такі жахливі дороги? Вони погані по всій країні, але ними ще можна їздити, на відміну від дороги Шостка-Ямпіль… Як Ви вважаєте, чи можна змінити ситуацію?

  5. Жители села Ростов уже год бороться с частным предпринимателем, который производит древесный уголь и хочет узаконить своё производство (аналогичная ситуация в Неплюеве). Как вы думаете, почему полиция и контролирующие органы позволяют так издеваться над людьми? Можно ли решить эту проблему?

  6. Ви піднімали проблему виплати компенсації власникам «лейкозних» корів. Чому відповідна програма ще не прийнята обласною радою? Хто ставить «палки в колеса»?

Comments are closed.

error: Content is protected !!