Ямпільський “пенькозавод”. Ностальгія за минулим

Колись тут кипіло життя: не на хвилину не припинялось виробництво, був свій дитячий садок, двоповерховий гуртожиток…

А зараз на території колишнього Ямпільського пенькозаводу суцільна руїна. Промислове обладнання вже давно відправили на металобрухт, а заводські цехи розібрали. Територія підприємства навіть не охороняється і, здається, тут вже не залишилось нічого цінного.

Розквіт пенокозаводу припав на радянські часи, а от в роки незалежності підприємство опинилось на грані банкрутства. Здавалось, що шанс на відродження пенькозавод отримав в середині 2000-х років, коли його власниками стали київські інвестори. Але налагодити виробництво їм не вдалося, за офіційною версією на заваді стало те, що жодне з місцевих агропромислових підприємств не займалось вирощуванням льону. Тож, за іронією долі, саме ці інвестори і остаточно поховали підприємство.

я1
я2
я3
я4
я5
я6
я7
я8
я9
я10

9 thoughts on “Ямпільський “пенькозавод”. Ностальгія за минулим

 1. Совок був приречений як не пристосований до еволюціі..Тому хай почиває з миром.

 2. А про пилораму яка там розмістилася чомусь нічого не написали.

  1. А Кондитер наладил? Мог бы здесь фабрику свою построить, создать рабочие места. А там и дорогу подлатали бы или даже новую сделали))) Проще простого обозвать и унизить всех (впрочем есть с кого брать пример).
   СОВЕТ : На злобу дня… Если ты заблудился в лесу и думаешь, что все – капец… Начни громко рассуждать о политике и кто-то услышит, чтобы с тобой поспорить…

 3. Неужели нельзя было отдать людям жом для жилья, просто так за символическую цену или лучше когда он стоит разрушенный.

  1. З нашим законодавством не можна( А якщо і можна, то не одна свідома людина не захоче пройти ті 100 кіл пекла, щоб отримати таке житло.

 4. Отдам орешке за ненадобностью свои б\у лапти.

Comments are closed.