У період з 1 квітня по 15 червня на всій території України розпочався «Сезон тиші», який передбачає охорону ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» від 9 квітня 2015 року внесено зміни до статті 39 Закону України «Про тваринний світ». Відповідно забороняється проведення робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Це стрільба, проведення вибухових робіт, використання піротехнічних засобів − феєрверків, проведення санітарних рубок лісу, використання моторних і маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах.

Сезон тиші − це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні. Метою такого заходу є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Згідно зі ст. 87 КУпАП порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин тягне за собою накладення на громадян штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів і на посадових осіб від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

1 thought on “На Ямпільщині розпочався “сезон тиші”

Comments are closed.

error: Content is protected !!