Шосткинською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 39-річного жителя м. Дружба Ямпільського району, який намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути адміністративної відповідальності.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що 21 лютого 2019 року працівники сектору реагування патрульної поліції під час добового чергування в м. Дружба Ямпільського району через порушення Правил дорожнього руху України зупинили водія, який керував мототранспортом. Під час спілкування з водієм поліцейські помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити медичний огляд водій відмовився, при цьому зізнався, що вживав алкоголь і запропонував поліцейським 1 тис грн за не притягнення його до адміністративної відповідальності. Поліцейські попередили водія про протиправність його дій, однак чоловік дістав із кишені кошти та знову висловив пропозицію надати неправомірну вигоду, щоб правоохоронці не складали протокол.

«За вироком Ямпільського районного суду від 5 квітня 2019 року обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки», – повідомив керівник Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Байдак.

3 thoughts on “Дружбівчанина засудили за хабар поліцейським

    1. Почему то об этом в Дружбе никто не знает.Это фейк скорее всего или очередное выполнение плана полицейскими

  1. Есть ли план проведения спортивных мероприятий в районе ? Будет ли наконец проводится в районе Чемпионат по футболу, последний был в 2013 году?

Comments are closed.

error: Content is protected !!