Своїми фотографіями і роздумами з читачами Ямпіль.INFO поділився ямпільчанин Едуард Баранов

«Світлини зроблені протягом кількох років в покинутих бараках лісового селища Неплюєве. Тут на мою думку відображена наша трагічна історія, в якій голод, війни, каліцтва та руїна.

Пусті пляшки від алкогольних напоїв, які трапляються всюди, свідчать про те, що його вживали у дуже великій кількості. Можливо, люди так рятувались від дійсності. Я не нав’язую нікому свою думку – це лише мій авторський погляд. Втім, кожен повинен зробити свій вибір сам – або жити у власному будинку, або повернутись в умовний барак, куди нас знову хочуть затягнути. Але пам’ятайте навіть в бараці є своя ієрархія і свої кращі місця. Для тих, хто не поважає себе, не хоче знати свою історію та критично мислити – там знайдеться свій куточок. Але господарем там він ніколи не буде. Тож, обирайте між барачним режимом та бардаком у долі самі», – пише автор фотографій.     

я1
я2
я3
я4
я5
я6
я7
я8
я9
я10
я11
я12

3 thoughts on “Вічний барак, або про що мовчать речі

  1. Фото, конечно, отличные. Но 100 процентов к Неплюеву не имеют никакого отношения! У нас в селе на протезах, на двух – никто не ходил! Медаль бы на фуфайке – никто бы не оставил. Да и село потухло уже без сталинских портретов. Конечно, лесники пили, но не до такой степени! Баранов, Эдик, признайся откуда спатронил фото?

  2. Женщину-инвалида без ноги поссовет давно поместил в дом престарелых.Ее протезы остались.Их действительно два-старый и запасной видимо – не понадобился.Еще был третий который она забрала с собой.Все местные ее знали.Здесь критик не прав.

Comments are closed.

error: Content is protected !!