В Ямполі відбулось перше засідання дискусійного клубу «До змін через діалог», темою якого стала реформа галузі освіти

Як і було анонсовано, всі бажаючі мешканці району протягом 10 днів мали змогу поставити питання начальнику відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олегу Васильовичу Проценко. За цей час до редакції надійшло майже 60 питань до гостя студії, серед яких читачі Ямпіль.INFO обрали десять найцікавіших, ще десять питань підібрали журналісти нашого видання.

З відповідями очільника відділу освіти молоді та спорту ви можете ознайомитись, переглянувши наш відеорепортаж (текстова версія онлайн-конференції буде опублікована в районній газеті «Голос часу»):

Після цього актуальні питання реформи галузі освіти в нашому районі були обговорені на засіданні дискусійного клубу:

Захід відбувся в рамках проекту Дискусійний клуб «До змін через діалог», що реалізується Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) у рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», що здійснюється за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

3 thoughts on “До змін через діалог: реформа освіти на Ямпільщині

  1. Дуже цікаво було послухати, але наступного разу порацюйте над звуком. Дуже погано чути, багато зайвих звуків.

  2. Для першого разу можно й пробачити. Пропоную такі ж виступи провести і з іншими керівниками району.

  3. спасибо организаторам, чинуши должны почаще отчитываться перед людьми, ибо наш район находится в плачевном состоянии, притензий нет только к меру ямполя, у нас ни одного завода, а сколько денег вдруг стало находится на все, меньше воровать надо было предыдущим. Единственная просьба, в следующий раз хотя бы пару неудобных вопросов задать спикеру, например не было вопроса про нового главу ДЮСШ, который в том числе и детский тренер по футболу, но даже турниров не проводит. Да и вообще что в ДЮСШ поменялось. ведь спорт даже на фоне образования важная вещь.

Comments are closed.