В Чуйківці згоріла жінка

12 квітня о 04:16 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Травнева в с. Чуйківка Ямпільського району. Про подію повідомила випадкова перехожа, яка побачила охоплену полум’ям покрівлю будинку. На місце події було направлено чергові караули 32 – го та 33 – го Державних пожежно – рятувальних постів.

По прибуттю, проведеною розвідкою було встановлено, що будинок охоплений вогнем по всій площі, утворилась загроза перекидання вогню на 5 поруч розташованих господарчих споруд та сусідній житловий будинок. Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка знаходилась на відстані 2 км від осередку горіння.

О 04:57 загоряння локалізували, а о 08:01 – витративши на гасіння 15 тон води, повністю ліквідували. Під час розбору конструкцій для виявлення прихованих осередків горіння на підлозі в одній з кімнат було виявлено тіло господині 1959 року народження.

За попередніми висновками фахівців причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Тому рятувальники вкотре застерігають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

я1

я2