Алея розбитих ліхтарів

Є в Ямполі доволі молодий парк, в якому з перших днів і до цього часу так і не вдалось навести порядок

Був тут і гарний цегляний паркан, і альтанка, і фонтан, і алея ліхтарів… Але дуже швидко все це було знищено: паркан по дорозі до школи розбили діти, насос фонтану згорів через викинутий кимось у колодязь пакет зі сміттям, ліхтарі банально розбили, а альтанка спочатку перетворилась на смітник, а потім і зовсім була розібрана.

Ось і сьогодні цей парк далеко не такий, яким би його хотіли бачити ямпільчани. Здавалось би часи змінились – вандалів в селищі стало менше і парк можна приводити в порядок, але понівечені нові урни для сміття говорять про протилежне.

00

01

02

03

04

4 thoughts on “Алея розбитих ліхтарів

 1. Вандалов меньше стало лишь потому что население уменьшилось и дети на компьютерные игры подсели. А вообще неплохо было бы выложить фото парка с 1995 года(открытие) если у кого есть в архиве. Думаю читатели были бы благодарны.

 2. Главные вандалы – местные власти, которые зачем-то превратили парк из места для прогулок в кладбище. Прежде всего, нужно убрать оттуда черные кресты. Им совершенно не место в зоне отдыха, из-за них никто не хочет там гулять и сквер превратился в пустырь. А где пустырь, там и раздолье хулиганам.

  1. От до чого веде незнання… На цьому місці, дівчинко, і був цвинтар. До парку. І при нас проводилось перезахоронення. А хрести, якщо Ви не знаєте – то пам*ять про людей, які померли від голоду в часи сталінських репресій. Історія-це така річ, яку ми повинні знати, щоб не повторювати помилок наших предків.
   До речі, парк біля поліції – це німецьке кладовище.

   1. Я знаю, что там было. Мои предки жили в Ямполе, как минимум, с середины 19 века. А скорее всего, и раньше жили.
    Какая разница, что там было раньше. Сейчас там жилые дома, и вид на черные кресты из окон людям не нужен. Таким памятникам место на кладбище, куда люди идут уже с соответствующим настроением. А гулять и отдыхать под сенью крестов никто не хочет, вот и пустует сквер.

Comments are closed.