НАК «Нафтогаз України» з 1 травня підвищує оптову ціну газу для населення на 15%. У результаті такого підвищення роздрібна ціна газу зросте з 8,55 грн до 9,72 грн за куб. м.

Про це Ямпіль.INFO повідомили в прес-службі ТОВ “Сумигаз Збут”

НАК «Нафтогаз України» надіслав на адресу «Сумигаз Збут» проект додаткової угоди до договору на поставку газу для населення, в якому c 1 травня 2019 року оптова ціна газу для населення без врахування транспортних складових збільшується з 7 482,61 до 8 621,76 грн за тис куб. Це на 1 139,15 грн, або 15% вище діючої ціни. При цьому тарифи на транспортування і розподіл газу залишаються незмінними.

У результаті такого кроку державної газової монополії НАК «Нафтогаз України» роздрібна ціна газу для населення збільшиться до 9,72 грн за куб. м. Частка групи Нафтогаз у цій ціні виросте майже до 92% (зараз вона становить близько 90%).

Відзначимо, що «Сумигаз Збут» минулого місяця вже звертався до НАК «Нафтогаз України» з проханням зменшити ціну на газ для населення в зв’язку з триваючим зниженням цін на ринку газу. У відповідь Нафтогаз відмовився знижувати вартість газу.

2 thoughts on “Нафтогаз з травня підвищує ціну газу для населення на 1,14 грн за куб. м

  1. Гроші, гроші, гроші, коли ж вони наїдяться? Коли ж їх удаве?

  2. Отож, подарунок перед виборами від Святого Пятра. Робіть виводи, та зробіть правильний вибір.

Comments are closed.

error: Content is protected !!