В Ямполі запрацювала майстерня з миловаріння

Миловаріння – це чудова можливість зайняти працею людей з особливими потребами, адже цим видом діяльності може займатися кожен

Про це Ямпіль.INFO розповів керівник Шосткинської громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю «Турбота» Олексій Трегуб.

Майстерня з миловаріння працює в  рамках проекту «Грані успіху», що фінансується Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. За нашими домовленостями Ямпільська районна державна адміністрація дала згоду бути партнером проекту, завдяки цьому ми проводимо захід у вас в Ямполі на базі територіального центру.

Крім Ямполя, подібні майстерні працюватимуть в Глухові, Кролевці та Сумах. Ми будемо проводити майстер-класи в Тростянець, Конотопі, Бурині, Путивлі та інших містах Сумщини. Що стосується нашої Шостки, то там заходи будуть проводитись для школярів.

Проект «Грані успіху» триває вже не перший рік, у нас в Шостці він дуже відомий і успішний. Про нас знають і нас запрошують на всі ярмарки, які проводяться в місті. Зокрема, управління економіки вже запросило нас до участі у ярмарку, що відбудеться 9 травня до Дня Перемоги і зараз ми активно готуємось до нього, виготовляючи мило з різноманітними кольорами та запахами.

01

02

03

04
05\

06

07

error: Content is protected !!