До уваги всіх батьків!

Органами прокуратури України приділяється особлива увага здоров»ю та благополуччю неповолітніх, адже піклування про молодь є запорукою майбутнього успішного розвитку суспільства і держави в цілому.

Ямпільський відділ Шосткинської місцевої прокуратури попереджає батьків та молодь про небезпеку окремих соціальних Інтернет мереж. Правоохоронні органи не припиняють боротьбу із так званими «групами смерті» у соціальних мережах, метою яких є доведення неповнолітніх до самогубства. Проте, мають місце жахливі випадки. У березні 2019 року на території області мав місце випадок, коли учениця 6 класу для того, щоб довести до користувачів мобільного додатку «Кріпіпаста Amino», яким вона користувалась майже півроку, свої враження від чогось небезпечного та моторошнього, лезом на своїй руці нанесла напис.   Вказаний мобільний додаток та аналогічні інші («Страшные истории-страшилки», «Хоррор Кликер», «Хоррор Боссы», «Двери ужасов» тощо), містять оповідання- жахи, чати, різноманітні конкурси та вікторини. Більшість вказаних додатків мають вікове обмеження, проте батьки повинні контролювати використання Інтернету дітьми з метою запобігання виникненню нещасних випадків.

Батьки, будьте уважні та контролюйте використання Інтернету, соціальних мереж, контактів своїми дітьми.   

Прокурор Ямпільського відділу Шосткинської місцевої прокуратури молодший радник юстиції О.А.Кривошап

1 thought on “До уваги всіх батьків!

  1. Мне кажется не надо было в статье указывать названия приложений, так как запретное интересней вдвойне, а тут еще и название уже известно.

Comments are closed.