Під Неплюєвим відбулась «Школа патріотів»

Воєнізована гра «Зірниця», заняття з військово-тактичної підготовки, зустрічі з учасниками АТО та волонтерами, – так пройшли ці три весняні дні для молоді Ямпільського району.

Це був вже десятий щорічний військово-патріотичний похід молодіжної організації «Молодь Ямпільщини», який останні чотири роки проходить в рамках проекту «Школа Патріотів» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Розпочався захід багатокілометровим марш-кидком з Ямполя до селища Неплюєва, де був розбитий військово-патріотичний табір. Учасники походу, а це були учні місцевих шкіл та студентська молодь, самостійно облаштовували свій побут та готували їжу.

По обіду розпочалась велика воєнізована гра, яка тривала три дні і дві ночі. Учасники заходу розбились на два окремі загони та розійшлись в різні сторони лісу. Завданням кожного загону було завоювати прапор суперника та захистити свій. Захоплива гра тривала і день, і в ночі…

У перервах між грою, були проведені традиційні зустрічі з військовослужбовцями, які свого часу були учасниками «Школи патріотів», а нині захищають цілісність і недоторканість України на сході. Не обійшлось і без концерту з співами під гітару біля великого вогнища.

Триденний наметовий табір завершився, але попереду у ямпільської молоді ще чотири дводенні табори.         

1
3
2
4
5
6
7
8
9
10
11

error: Content is protected !!