«До змін через діалог»: реформа правоохоронних органів

Темою третього засідання дискусійного клубу «До змін через діалог» стане реформа правоохоронних органів на Ямпільщині.

Гостем засідання, яке відбудеться 10 травня, стане начальник Ямпільського відділення поліції Микола Куліш. Читачі Ямпіль.INFO мають унікальну можливість поставити своє питання головному поліцейському району через форму для коментарів на цьому сайті.

Окрім того, ми запрошуємо депутатів місцевих рад, очільників району , міських, селищних і сільських рад, громадських активістів та всіх бажаючих долучитись до дискусії про те, як зробити правоохоронні органи більш ефективними в боротьбі зі злочинністю.

32 thoughts on “«До змін через діалог»: реформа правоохоронних органів

 1. 1.Чому поліція не штрафує громадян які палять і розвивають алкогольні напої в громадських місцях?
  2.Чому поліція не відкриває і небачить злочину і не відкриває кримінальне провадження пофакту нелегального виробництва в селі Неплюєве а саме нецільове використання землі, встановлення пилорами без дозволу на небезпечні роботи, виробництво і без дозволу на викиди в повітря, використання неліцензовоного обладнання бочок, використання нелегальної робочої сили?
  3.Чому нелегальне самогона варіння не зачистить а люди траплятися?

 2. Видимо у нас прокуратура работают только по заказам, а не по законам. Прямым текстом уже пишут а люди ещё ёрничают. Завтра в лес вывезут и всем на все плевать

  1. хорошо если в лес. и если завтра.а то можно и сегодня

 3. Якщо украли, ограбили, побили, згвалтували чи вбили, поліція починає роозбиратися, але 80% ціх злочинів можно попередити.
  1. Питання: Коли поліція почне працювати на випередження? (Наприклад: Пару слів сказати районних заходах, концертах, провести лекції в організаціях, закладах медецина і освіти).
  2. Питання: Коли наведеться лад на дорогах? (Дороги НЕМА, машини їзздять де попало і як попало, пішиходи та велосибидисти це особа тема, чому їх не штрафують?)
  3. Питання: Коли поліція почне працювати згідно закону? (Не порушувати правила поведінки, правила дорожного руху, закон для всіх один, чи я помиляюся?).

 4. Слышь, прокурор, а не хочешь возбудиться по поводу безъдеятельности полиции!?

  1. придите в прокуратуру напишите заявление. возбуждать необязательно

 5. Алексей,ты уже гавкаеш лет пять,гавкай дальше, в раене что больше нету проблем ?Ты сам делаешь что нибудь для раена,дал рабочие места,открыл какое-то производство?

  1. Видимо кто то переходит на личности ! говори прямо.
   Я тебя не устраиваю как человек ?
   Так хоть свое имя настоящяе напишы!

 6. Хотілося взнати: Чи є якійсь толк від автопатруля? Скільки складено протоколів на нетверезих водіїв, на порушників правил ДР, а головне – скільки грошей сплачено державі за ці порушення? А то складується таке враження, що це часний бізнес деяких поліцейских?

 7. Чи проходять наші поліцейські тести зі службової підготовки співробітників Національної поліції ?

 8. Чи планується звіт начальника відділення поліції перед громадою?

 9. Як поліцейські співпрацюють з органами місцевого самоврядування, представниками територіальних громад, населенням, керівниками підприємств, соціальних, навчальних та культурних закладів?

 10. Що реформирується в поліції? (Швидку допомогу вже реформували).
  Як можно контролювати роботу поліції ? (Нагрудні камери, камери відеоспостереження, вісвітлення роботи на доступноому сайті).
  Скількі платтять поліціянтам? (Скільки хочете щоб Вам платили за чесну роботу).

 11. А пан Тарануха району ничего не должен,у нас для этого есть другие спецыально обучение люди.

 12. Люди, пишите или на русском, або украIнською мовою без помилок… Читаешь комменты стыдно становится, вы в школе вообще учились?

 13. Районний відділ ЗАГСу відмовив у видачі дубліката свідотцтва про народження безхатченкові, паспорта теж немає, 46 років чоловіку, Україна йому паспорт не видавало. Через суд треба встановувати особу. Буду писати заяву до поліції, бо виписав йому посвідчення, згідно протоколу загальних зборів громадської організації “Інвалідів Хутір-Михайлівська”, бо він був моїм сусідом по селу Шатрище.

 14. Г-н Чалков, а как вы могли со слов гражданина выдать ему удостоверение без верификации? !Вы на себя заявление сейчас написали???Как так?

 15. По предъявлению бумаги от начальника ЦВСИГ МО капитана полиции И.В. Хохленкова ул. Погарская 25, п.Речица Брянской области, 243400. от 30.01.19 № 4105, находился в центре временного содержания иностранных граждан. А раньше лет 5 назад, чтобы зарегистрировать общественную организацию по уставу надо было дать добро от правоохранительных органов. Харитонов Е.И. мер Дружбы моему администратору, язвительно где вы купили удостоверение? На что Зубков Н.А. начальник отдела юстиции по общественности Сумской области, мне дал указание выпиши доверенность к удостоверению. Я уже 2 года прохожу курсы в г. Шостке на пара-юриста в центре бесплатной правовой помощи и 2 женщинам помог по криминальным вопросам.

 16. Уважаемый начальник полиции ,предлагаю проверить не только производство в с.Неплюево,а и все пилорамы в раене на наличие разрешительных документов,оформленных работников,охраны труда,техники пожарной безопасности и т.д.т.п.Таким образом наведется немного порядок,и пополнится раенный бюджет.

 17. Скажіть будь ласка, як ми, як громадськість, можемо допомогти в роботі поліції?

  Чи слід запрошувати всіх до дієвих заходів. Якщо Вам відомо про злочин або продаж самогону, пияцтво порушення ПДД…., повідомте до поліції або зробіть самі зауваження (якщо не боязко).
  По-перше потрібно почати з себе: не бухати під магазинами та не курити на вулицях та навести порядок у своїй голові. Це для людей які пишуть коменти та всіх кретекують.

  1. Я вижу вы далеки от реальности или сами принадлежит до органов. САМОГОН КРЫШУЕТЬСЯ МЕНТАМИ ДА ИМЕННО ИМИ КАК ПОЛИЦИЯ ЕТО ТОЛЬКО НАЗВАНИЕ КАК ОСТАНАВЛИВАЛИ ТОЛЬКО ИЗБРАННЫХ ТАК И ОСТАНАВЛИВАЮТ САМ ПАРУ ДНЕЙ НАЗАД ВИДЕЛ КАК ПЕРЕД ПАТРУЛЕМ НА ПЕРЕХОДКЕ МОТОЦИКЛИСТ СТОЯЛ БЕЗ ШЛЕМА И ЯВНО ЕЩО БЕЗ ПРАВ. ВСЕ КРЫШУЕТЬСЯ СМЕШНО пока Корупцыя не будет искоренна нет смысла говорить о полиции. И будет работать прокуратура с судом а не изображать только роботу.
   Почему у нас нельзя выбирать как в США шерифа а в нас начальника милицыи народным собранием и спросить с него или поменять если что то не нравиться?

 18. Почему уважаемые правоохранительных органы ездят пьяные за рулём на служебных автомобилях. Не пропуская пешеходов и грубят им в след?
  Если у них зарплаты по 13-15 тис. грн, как указано в декларациях, так что они Боги на дорогах и им всё можно?

   1. ЦIкаво,але критикують… Столько грамматических ошибок в комментариях, такое ощущение что одни двоечники собрались… Ну пишите грамотно, Т9 вам в помощь!

Comments are closed.