26 липня о 12:20 на лінію екстреного виклику «101» у м. Ямпіль надійшло повідомлення про загоряння господарської споруди в одному з приватних господарств смт Свеса.
Як з’ясувалося, напередодні пригоди 7-річний онук господині грався у цій будівлі. Через деякий час наляканий хлопець прибіг до бабусі та повідомив, що літня кухня загорілася. Пересвідчившись у правильності слів онука, жінка негайно звернулася за допомогою до односельчан, які в свою чергу зателефонували до служби порятунку МНС. Тим часом вогонь швидко розповсюдився по горючим конструкціям літньої кухні та перекинувся на сусідню господарську споруду.
Вогнеборці МНС з м. Ямпіль негайно прибули на місце події. Для ліквідації пожежі їм, знадобилося понад 6 тонн води.
За попередніми висновками фахівців, ймовірна причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.
На щастя, в даному випадку ніхто не постраждав. Проте МНС нагадує, що впродовж року на території області внаслідок пожеж загинула одна дитина, ще чотири були травмовані. Саме тому, МНС закликає громадян роз’яснювати дітям основні правила безпечної поведінки та правила поводження з сірниками. Особливо це важливо у період літніх канікул, коли малеча має багато вільного часу, а батьки не можуть проконтролювати дозвілля дитини.

error: Content is protected !!