9 травня у Ямполі відбувся п’ятий дитячий шаховий турнір, присвячений пам’яті Сергійка Олександра Івановича, тренера, який зробив великий внесок у розвиток дитячих шахів нашого містечка. Участь у змаганнях взяли 19 школярів молодшої і старшої вікової групи, серед яких були діти, яких починав виховувати ще сам Олександр Іванович.

Про це Ямпіль.INFO повідомив Микола Сергійко

Школярі молодших класів були поділені на 2 команди по 5 учасників, між ними було зіграно 5 турів з таймінгом 10 хвилин кожному. У результаті запеклої боротьби з відривом усього в 2 очки перемогу здобула команда “Кристал” на чолі з капітаном Громило Максимом, який переміг усіх своїх суперників. У старшій віковій групі боротьба була не менш запеклою, учасники змагань зіграли 7 турів по коловій системі з таймінгом 15 хвилин кожному на партію. У підсумку 1-2 місце між собою поділили Сергійко Сергій і Липко Артем, які набрали по 6 очок з 7-ми можливих і мали абсолютно рівні показники по додатковим коефіцієнтам. Третє місце зайняв Донік Дмитро.           

Усі учасники змагань отримали подарунки від міської ради, якій ми висловлюємо подяку за підтримку нашого турніру. Звичайно, особлива подяка нашим ветеранам, які здобули надважливу перемогу у війні з нацистами.

00000

00001

error: Content is protected !!