Темою чергового засідання дискусійного клубу «До змін через діалог», яке відбудеться  23 травня, стане реформа системи соціального захисту населення в Ямпільському районі. Ми маємо намір поговорити про те, як зробити цю систему більш ефективною та корисною для пересічних мешканців Ямпільщини.

Гостем студії стане начальник Управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олена Олександрівна Терентьєва. Читачі нашого видання мають унікальну можливість поставити їй питання, яке можна додати у форму для коментарів на сайті www.www.yampil.info , надіслати на електронну адресу as.yampil@gmail.com або продиктувати його за телефоном 0664176367.

Окрім того, ми запрошуємо всіх бажаючих долучитись до дискусії в рамках засідання дискусійного клубу. Ми дамо слово кожному, хто має свої пропозиції та зауваження до роботи органів соціального захисту на території нашого району. Особливо запрошуємо місцевих депутатів, голів територіальних громад та громадських активістів.

16 thoughts on “«До змін через діалог»: реформа системи соціального захисту на Ямпільщині

 1. Чи перебувають на данний час в районі громадяни, які тимчасово переселені із східних областей України? Яку допомогу вони отримують?

 2. Яка роз’яснювальна робота проводиться вашим відділом, щодо призначення житлової субсидії?

 3. Хотілося взнати, скільки ветеранів війни перебувають зараз в районі на обліку (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни )?

 4. Чи забеспечуються путівками в санаторно-курортні заклади постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ? З якими закладами укладено вже договори на цей рік?

 5. Чи були в районі випадки, коли субсидію онульовували і сім’ям приходилося повертати гроші державі?

 6. Такое впечатление что вопросы задавал один и тот же человек.

 7. Сьогодні спостерігав за кабінетом по субсідіїі. Зайшла бабуся яка недочуває, попрохала написати на папирці які потрібні довідки, а спеціаліст совбезу сказав пишіть самі, сама бабця не написала бо окуляри забула вдома. Питання, де повага до людей? Питання 2, ми живемо в такий час що все є в компьтері, навіщо ганяти пенсіонерів по Ямполю і добувати довідки? Питання 3, навіщо під дверима субсидії собирати чергу, у вас що людей невистачає? Пропоную переглянути свої кадри, хто нехоче доброзичлево працювати вигнати, комусь добавте роботи, але все зробіть щоб люди не страждали по 2 – 3 години в коридорі. Питання 4, домовтеся з селищною радою хто що видає бо бланки в магазині, заповнують депутати і комісія, затвержує селищна рада.

  1. Ответ 1 .Бабуля повторно пришла и какие документы знает, ответ 2 полной базы данных вообще нет, а в существующей много ошибок, ответ 3 в субсидию никто идти работать за сегодняшнюю зарплату не хочет (может вы попробуйте) палкой не загонишь, ответ 4 денег нет на бланки, а порядок заполнения(и методика) утвержден постановою Кабмина,все вопросы к автору!!!

 8. Розкажіть, будь ласка про процедуру відшкодування коштів на самостійне придбання санаторної путівки учасником бойових дій на Сході України.

 9. А какие старые компьютеры в Собезе, а матричные принтеры, каменный век, а вы Сева, база, база… А вам известно, что за последний год правительство несколько раз вносило изменения в закон про субсидию,причем кардинальные, требующие перерасчета и подтверждения данных. Вы наверное телевизора насмотрелись, так это была реклама от ПП… На местах такого нет, газовая служба не заключила договор с Ощадбанком и люди денег не получили, а платить то надо.. Вообщем одни вопросы, а вы база…

 10. Хотел уточнить о льготном проезде автобусом до г Шостка с сел района. Кто имеет право на льготный проезд, по каким дням, в каком количестве и на каких рейсах?

 11. ПИТАННЯ :Хто буде розносити пенсію в селах, якщо закриються відділення Укрпошти?

 12. Чи запроваджується в районі грошова компенсації за санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників АТО?

 13. Можно взнати: кому в районі надана найбільша субсидія (її розмір, населений пункт)?

 14. Як швидко можна отримати першу виплату по народженню дитини, якщо заповнити електронну заяву?

Comments are closed.

error: Content is protected !!