«Укрзалізниця» відрізала Ямпільщину від західної України

Залізничники скасували потяг, яким полюбляли подорожувати мешканці Ямпільського району, зупинку іншого скасували на станції «Хутір Михайлівський»

Вчора, 19 травня, відбувся останній рейс потяга сполученням “Москва-Ковель”. Фактично мова йде про причепні вагони до потяга «Москва-Львів», які рухались у складі потягу до станції Київ-Пасажирський, а від столиці прямували окремо в західному напрямку через станції Коростень, Новоград – Волинський, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів, Рівне, Киверці, Луцьк, Рожище та Ковель.  Для мешканців Ямпільського району це була фактично єдина можливість дістатися дістатися до Волинської, Ровенської та Житомирської областей без пересадок.

Стане складніше мешканцям Ямпільщини дістатися і до таких станцій, як Козятин, Вінниця, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль, Злочів, Красне та Львів, адже залізничники хоч і залишили потяг Москва – Львів, але скасували його зупинку по станції Хутір Михайлівський.  За неофіційною інформацією, тепер цей потяг проходитиме прикордонний та митний контроль на станції Конотоп.

Цікаво, що графік руху цього потягу суттєво змінився і це слід враховувати ямпільчанам, які збираються їхати їм до станції Конотоп.  Річ у тім, що замість потягу “Хмельницький/Жмеринка-Москва” будуть курсувати  причіпні вагони “Хмельницький-Москва”, які рухатимуться у складі поїзда №74 “Львів-Москва”. Причеплення вагонів відбуватиметься в Хмельницькому. Через це поїзд №74 змінить графік і буде відправлятися зі Львова о 14:40 замість 10:00. До Москви він прибуватиме о 14:30 замість 10:41. У зворотному напрямку: виїзд з Москви о 17:42. З Хмельницького о 13:40. Прибуття до Львова о 17:57. 

Таким чином, транспортне сполучення Ямпільського та сусідніх районів Сумської області з західними областями суттєво погіршилось. Стане складніше ямпільчанам добиратись і до столиці. Практика показує, що вплинути на цю ситуацію пересідним пасажирам буде важко, але спробувати варто. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію «Укрзалізниці» 0-800-50-31-11, яка є безкоштовною.