Сучасний дитячий майданчик відтепер прикрашає двір між будинками 9-а та 11 по вулиці 50 років СРСР в селищі Ямпіль, цікавий він тим, що був спроектований та збудований самими мешканцями цих будинків. Два місяці тому їм набридло чекати від місцевої влади «подарунку» і вони самі збудували майданчик повний цікавих розваг для своїх дітей та тим самим прикрасили свій двір. Ініціаторами будівництва стали Наталія Баличева, Людмила Доценко, Лідія Красноплахта, Микола Чмирь та Ростислав Доценко, які вклали свій час, свої кошти та працю в будівництво. Оригінальний дизайн майданчику вони придумували самі, а також шукали ідеї в інтернеті. Слід зазначити, що більшість сусідів теж не залишились осторонь будівництва та зібрали кошти на придбання будматеріалів. Підтримала активістів і селищна рада, яка надала планки для обгороження майданчику, але їх не вистачило і на половину огорожі.
Відтепер їх двір завжди повний дитячим сміхом, а діти завжди під наглядом батьків. Навіть важко уявити, що ще декілька місяців тому на цьому місці був пустир. Схоже, що ідея цих батьків стала добрим прикладом для інших ямпільчан. Принаймні подібні дитячі майданчики почали з’являтись в інших дворах Ямполя.

2 thoughts on “Дитячий майданчик своїми руками

  1. У нас тоже в Свессе есть хорошая детская площадка (ул.Комарова 2).Сделаная также как и ваша по инициативе молодых родителей а помогали им в работе бабушки и дедушки которым на лето привозят внучат!”Спасибо” Гелете что хоть к концу лета завез детям песок на площадки.Надо бы в районе провести конкурс к 1 июня на лучшую детскую площадку (а не конкурс на найкрасившего ребенка) возле домов и поощрить тот дом материально или материалом для дальнейшего ремонта и содержания.

    1. Очень приятно,что улучшение детских площадок проходит буквально по всему району.Наша интернет-газета не стоит в стороне а активно освещает все преобразования в этом направлении.А поддержать и поощрить инициаторов и организаторов такого движения в первую очередь должна местная власть.Что касается проведения фотоконкурса “Мир детства”, то он является ежегодным и финансируется только администрацией интернет-газеты. Да и цель у него немного другая – привлечь к увлекательному миру фотоискусства все новых и новых поклонников.

Comments are closed.

error: Content is protected !!