В Ямполі встановили міський годинник

В районному центрі тривають останні налаштування міського хронометру, який сьогодні встановили на розі вулиць Соборна та Спасо-Преображенська.

Кошти на його купівлю виділила Ямпільська селищна рада (голова Наталія Цибулько) та депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна.

Слід відзначити, що головний годинник Ямполя виконаний в реторо-стилі. Він має два бокові ліхтарі, які світитимуться в нічний час, та спеціальну вставку з гербом Ямпільського району. Територія навколо конструкції викладена бруківкою, а сам годинник оточує кругова паркова лава.

01
02
03
04

А так міський годинник виглядає вночі:

000001
000002

12 thoughts on “В Ямполі встановили міський годинник

  1. Наталия Николаевна отлично работает на своём места, а вот Рычкину вполне можно поддержать на парламентских выборах. Хоть кто-то про Ямполь не забывает.

   1. Обома руками за!!! Така людина має повне моральне право представляти інтереси Ямполя

 1. Камеру треба поставити щоб знімала ушльопків які його розіб’ють.

 2. Ще треба і квіточок біля годинника посадити тоді наше селище стане ще красивішим. Дякую Наталія миколаївна за вашу працю і турботу про Ямпілшь. За час вашого керівництва багато чого зроблено красивого і з душею. Видно, що людина на своєму місці яка не краде з бюджет, а вкладає кошти на благоустрій Ямполя. Хочу ще зауважити, що наш мєр ходить пішки, а не їщдиьт як це робили “попередніки”. Спасибі вам за наш Ямпіль.

 3. Як же добре, що хоч в Ямполі справи налагоджуються. Добре, що є місцева влада, яка турбується про благоустрій селища, що є обласний депутат, який працює постійно, а не лише перед виборами.

 4. Дуже гарно. Велике спасибі Наталії Миколаївні. Дійсно господар в селищі Ямпіль.

 5. Эта ситуация показывает, что у Ямполя (в отличии от Свессы) есть все шансы стать здоровой громадой. Ведь именно Ямполь – пример того, как много можно всего сделать, если объединить усилия ради своего посёлка. Тут люди что-то делают (да, не всегда у них получается, но они делают), а Свеса может только кричать на митингах. Бесит, что на свесских собрания много предпринимателей, которые ни копейки не вложили в свой населённый пункт, а что-то требуют и требуют!!!

   1. Угу, конечно. Съездите разок через границу “к кацапам” и посмотрите, какие там дороги, например, да и вообще благоустройство.

 6. Причём тут предприниматели, если Ямполю помагает депутат обласного совета Рычкина! И очень большой вопрос, почему у нас в посёлке нет такого депутата?!

 7. Вночі годинника за ліхтарями не видно, зато МЯСО видно добре.

Comments are closed.

error: Content is protected !!