В Держспоживслужбі заявили, що боротьба з бродячими собаками є компетенцією селищної ради

В Ямпільському міжрайонному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області прокоментували статтю “Ямпільчани скаржаться на зграю собак, що тероризує селище”, яка була опублікована напередодні

Згідно ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”  від 21.05.1997 року № 280/97”- ВР (остання редакція від 1.05.2019 року) – контроль за чисельністю безпритульних тварин відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування, тобто сільських, селищних та міських рад (ст. 26 п. 45). Органам місцевого самоврядування Ямпільського району Держпродспоживслужбою  були розіслані інформаційні листи з Громадської організації “ЗооКонтроль”, щодо дотримання законодавства з питань поводження з безпритульними тваринами. Також рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ямпільській районній державній адміністрації № 3 від 03.05.2019 року п. 1 – головам міської, селищних та сільських рад знову наголошено на терміновій потребі розглянути питання контролю за умовами утримання домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

2 thoughts on “В Держспоживслужбі заявили, що боротьба з бродячими собаками є компетенцією селищної ради

  1. “Под Одессой два алабая едва не загрызли третьеклассника”. Вы хотите такого у нас? Нет? Ну, тогда делайте уже чего-нибудь!

  2. Бідненьки безпритульні собачки, їх підгодовують в дворах, а тепер собаки стали зайві. Навіщо ж годуєте?

Comments are closed.

error: Content is protected !!