Темою четвертого засідання нашого дискусійного клубу стала реформа системи соціального захисту.

Протягом десяти днів всі бажаючі могли поставити питання гостю студії – начальнику управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олені Терентьєвій, ще декілька питань експерту підібрали журналісти нашого видання. З відповідями Олени Олександрівни  ви можете ознайомитись, переглянувши наступний відео сюжет:

По завершенню онлайн-конференції відбулось засідання дискусійного клубу на якому були обговорені головні досягнення і проблеми системи соціального захисту в нашому районі. Окрім того, учасники дискусії обговорили, як зробити її більш доступною і кориснішою для людей.

Захід відбувся в рамках проекту Дискусійний клуб «До змін через діалог», що реалізується Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) у рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», що здійснюється за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

1 thought on “«До змін через діалог»: реформа системи соціального захисту на Ямпільщині

  1. Прослухавши відповіді Олени Олександрівни і прийшов до висновку що я брехун, а їїї працівники ‘білі і пушисті”. Наступного разу коли буду заходити до соціального захисту зніматиму все на камеру. От тоді люди побачать хто брехун.

Comments are closed.

error: Content is protected !!