Шостого червня в прес –центрі Ямпіль.INFO відбудеться чергове засідання дискусійного клубу «До змін через діалог». Темою для обговорення стане реформа охороно здоров’я на території Ямпільського району.

Головним гостем студії стане головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим Олександрович Бойчунь, який відповість на двадцять питань, які поставлять читачі та журналісти нашого видання. Прийом питань від читачів, як завжди триватиме протягом десяти днів на сайті www.www.yampil.info Окрім того, бажаючи можуть надіслати питання на електронну пошту mediasvit.yampil@gmail.com або продиктувати його за телефоном 0664176367.  Якщо питань виявиться надбто багато, то на сайті буде оголошено інтернет – голосування по визначенню найактуальніших.

Ми, як завжди, запрошуємо керівництво району, депутатів місцевих рад, міських, селищних та сільських голів та громадськість долучитись до обговорення реформи охорони здоров’я на Ямпільщини і запрошуємо надавати свої пропозиції. Зі свого боку гарантуємо, надати слово кожному.

22 thoughts on “До змін через діалог: реформа охорони здоров’я на Ямпільщині

 1. Питання: Чи не суперечить медична реформа статті 49 Конституції України?

 2. Чи не призведе медреформа до закриття лікарень і скорочення медичних працівників району вже до кінця цього року?

 3. Цікавіть таке питання: Чи залишатимуться вузькі спеціалісти при районній поліклініці?

 4. Расскажите, так кто заставил вас приостановить свои же приказы по свесской больнице?

 5. Когда будет отчет по добровольным взносам? Куда они идут, законно они требуются даже у школьников и вообще морально ТРЕБОВАТЬ эти взносы не через терминал, ни через перечисление а прямо в кабинете?

 6. З ким укладати угоду, якщо з тими лікарями, що працюють в нашому районі, я і під наркозом нічого не підпишу?

 7. Чи законно медсестри відділень складають списки необхідних ліків, долучив туди все що їм взбреде в голову, навіть папір, рідке мило, рукавички та ін.? Якщо так, то може не треба було купляти машину,а забеспечити хворих хоча би самим необхідним?

 8. Скільки тепер коштують послуги стоматології, лабораторної служби, рентгенологи, флюорографія?

 9. Как объяснить, что после обеда ни одного врача на рабочем месте не найти хотя большинство из них работают больше чем на одну ставку? Есть ли горячая линия в вашем учреждении?

 10. Чи буде надання первинної медичної допомоги особам, які не уклали декларацій?

 11. Де в Ямпільському районі можна безплатне одержання ліків за рецептами лікарів, по пільгам учасникам бойових дій (АТО)? Підняти питання донорства крові, на совісті чиновників, керівників підприємств всіх форм власності.

 12. В. О. як Ви поясните той факт що Ямпільські лікарі працюючі на 1,5 ставки (з 8 години до 20.00) не можуть прийняти хворого о шістнадцятій годині, бо в цей час вже нема в лікарні лікарів?

 13. Ще маленьке питання, скільки одержує головний лікар за свою працю?
  Вам не соромно за убогий вид лікарні в Свісі?

  1. Згідно деклараціі, пан Вадим Олександрович за 2018 “налікував” на 204 тисячі 462 гривень. Доречі, джерело доходу в декдарації заповнено зовсім невірно. Сам собі нарахував заробітну плату. Не вказано саме джерело доходу (хто нараховував зарабітню платню – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЯМПІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” ЯМПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЄДРПОУ 01981520). Пане Бойчунь, не допускайте більше помилок при заповненні декларації.

 14. Які медичні послуги та ліки оплачуватимуться з держбюджету, а які – з місцевих бюджетів?

 15. Як на Вашу думку змінилась якість надання медичної допомоги і лікування в районі у звязку з впровадженням медичної реформи? Про які “плюси” і які “мінуси” ми вже сьогодні можемо говорити?

 16. Чи виправдовує впровадження виписки рецептів ліків через смартфон у нашому районі?

Comments are closed.