За кошти районного бюджету у медичних ВУЗах навчається 1 студент та 2 інтерни

Про це повідомила керівник апарату Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Лящевська  під час своєї доповіді «Про хід виконання програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2020 року» 

У 2019 році продовжують  навчання 1 студент (Пушко М.С.) та 2 інтерни (Фоменко З.В., Доцок В.С.), які проходять інтернатуру. Для навчання цих осіб в районному бюджеті передбачено кошти у сумі 36 300 гривень. На лютий 2019 року передбачено фінансування на інтерна Доцок В.С. в сумі 16 000 гривень, які не були перераховані у зв’язку з ненаданням документів на оплату проходження інтернатури (акт виконаних робіт) та на березень 2019 року на інтерна Фоменка З.В. у сумі 9 300 гривень (згідно з договором кошти будуть перераховані до 31 липня 2019 року).

Взагалі, починаючи з 2017 року до першого кварталу 2019 року включно, за кошти районного бюджету забезпечено навчання 4 осіб за спеціальністю «лікувальна справа» на суму 76 964,23 гривні (з них 1 особа (Тимошенко (Третьяк) О.В.) – працює у комунальному закладі «Дружбівський центр первин-ної медико – санітарної допомоги» Дружбівської міської лікарні, 2 особи проходять інтернатуру (Доцок В.С., Фоменко З.В), 1 особа ще навчається (Пушко М.С.).   

За інформацією комунального некомерційного підприємства  «Ямпільськацентральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області на даний час в районі працює 7 молодих спеціалістів – лікарів, які навчалися за кошти районного бюджету, а саме:

1. Первухіна С.В. – лікар – отоларинголог – завідувач поліклінічним відділенням КНП «Ямпільська ЦРЛ».

2. Рязанець (Грищенко) Т.І. – лікар – стоматолог КНП «Ямпільська ЦРЛ».

3. Грек (Закусімова) А.І. – лікар загальної практики – сімейний лікар КЗ «Дружбівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Дружбівської міської лікарні.

4. Єніна (Ткаченко) А.В. – дільничний лікар-педіатр КНП «Ямпільська ЦРЛ».

5. Кошарна С.О. – лікар – судмедексперт Ямпільського районного відділення судово-медичної експертизи.

6. Івченко (Макогон) К.М. – лікар-невропатолог КНП «ЯмпільськаЦРЛ».

7. Тимошенко  О.В. – дільничний лікар – педіатр КЗ «Дружбівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Дружбівської міської лікарні.

Ямпільською районною державною адміністрацією здійснюється контроль за повним виконанням Програми, зокрема, вживаються заходи щодо забезпечення відпрацювання студентів після завершення навчання у медичних закладах на території Ямпільського району.

Так, починаючи з 2015 року укладено чотири договори між студентами  (Тимошенко (Третяк) О.В., Доцок В.С., Фоменко З.В., Пушко М.С.) та Ямпільською районною державною адміністрацією, якими передбачено зобов’язання студентів після закінчення вищих навчальних закладів відпрацювати певний період у медичних закладах Ямпільського району або повернути кошти, які витрачено з районного бюджету на їх навчання, – зазначила Світлана Андріївна.