Темою п’ятого засідання нашого дискусійного клубу стала реформа закладів охорони здоров’я на території району

Протягом десяти днів всі бажаючі могли поставити питання гостю студії – головному лікарю Ямпільської центральної районної лікарні Вадими Бойчуню. Окрім того, питання експерту підібрали журналісти нашого видання. З відповідями Вадима Олександровича ви можете ознайомитись, переглянувши наступний відео сюжет:

По завершенню онлайн-конференції відбулось засідання дискусійного клубу на якому була обговорена реформа охорони здоров’я на території району. Зокрема, питання подальшого функціонування Свеської селищної лікарні.

Захід відбувся в рамках проекту Дискусійний клуб «До змін через діалог», що реалізується Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) у рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», що здійснюється за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

10 thoughts on ““До змін через діалог”: реформа медицини на Ямпільщині

 1. Хотілося б почути куди використовує кошти лікар-інфекціоніст. яка у кожного пацієнта просиь гроші “на кабінет” і коли лікарі і медсестри перестануть пити каву на робочих місцях в тей час, коли під кабінетом очикують хворі пацієнти?

  1. Разве один инфекционист просит деньги на кабинет, рентгенолог берет за расшифровку снимка, у гинеколога тоже просят на кабинет когда становишься на учет.Если бы они шли на кабинет давно бы купили электронные весы ,а не взвешивали бы сами себя беременные женщины на допотопных весахмпольчанка

   1. В рентгенолог не берет за расшифровку, а за сам снимок, который покупают за эти же деньги. И если не ошибаюсь то Вы платите через кассу, а не лично им в карман. Можете приходить со своим снимком, и платить не не надо.

    1. Нет она берет деньги за расшифровку и не стесняется якобы на кабинет

 2. Нужно было прийти на конференцию и задать эти вопросы в лицо.

 3. Корупція панове, міщанство, пробиваємо дно але вперто і бездумно голосуємо за Деркача. А навіщо критично мислити? Зручніше нічого не змінювати.

 4. Хочемо поправити головного лікаря – Свеська лікарня будувалася у 60 роки ! За останні 20 років які кошти були виділені на ремонт Свеськоі лікарні та окремо терапевтичного відділення ?????? Скільки ви передали склопакетів на гнилі вікна у Свесу ??????? хоч 1 !!!????? вікно ви дали як головлікар лікарні що вам підпорядкована??????????????– А в Ямполь ви шановний скільки вгатили ??????— Тепер- скільки ви поклали кафелю на підлогу у Ямполі та лінолеуму ?? А скільки у Свесі ?????????— ні 1 метра !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ви так професійно розказуєте– що для роботи відділення потрібно – 3 лікаря !!!!!!!Так а чому ви не кажете- це на тих 6 ліжок що ви особисто дозволили в Свессі ??????? Ви говорити – абсурд !!!!!!!!!! Або— кажіть на скільки ліжок потрібно- 3 лікаря ?????? — 3 ставки лікаря певно на 36- ліжок !!!!! Але ж ви спеціально все порізали !!!!!!!!!!!!!!!Лікарі поліклініки 3 роки просять у вас – дати можливість добавити ліжка та дати хоч 0.5 ставки лікаря терапевта- та сумісництво !!!!! Але ви не даєте !!!!!!! Далі ви говорите- що Свеським лікарям дали змогу набрати хворих та працювати за деклараціями. Вибачте – але згідно нового законодавства – лікар може проходити любі курси за любим фахом !!!!!!!!!!!!!!! Але ви знов- все не дозволяєте та ріжете по Свесі !!!! Лікар терапевт з досвідом роботи з дітьми просила вас курси по сімейноі медицини—- ви обіцяли- люди чекали бо хотіли приписати дітей до цього лікаря- тепер діти Свеси лишилися за бортом….. Бо у Ямполі вже лікарі набрали та не беруть а в Свесі не допускають до курсів з сімейноі медицини!!!. Ви кажете- що приідуть молоді спеціалісти у Свесу ??? А де гарантіі ?????? Молодому лікарю треба іхати на курси на 6 місяців- а потім вони поки вивчаться- вже виходять заміж та або в декретну відпустку йдуть або взагалі виіздять з селища ! Або відшкодують кошти !!!!!!!І Знову завдяки вам хворі лишаються без медичной допомоги !!!! Хворих дітей можливо кожні 3 дні возити автобусом на прийом у Ямпіль ????? Бо на таксі ніяких коштів не хватає !! А якби ви були розумний головлікар!!—-Ви би спочатку вивчили тих своіх терпевтів – на курсах сімейноі медицини хто бажає– та молодих би заохотили- щоб не тікали!!!!Яке житло ви можете ім надати ? Без вікон та дверей та опаленння ??????Ось вам нехватка кадрів . Ви тих кадрів що є не поважаєте та не цінуєте!! тому і молоді тікають…..

  1. Отчасти сами люди виновники этой коррупции. Проще ж дать 50 грн., чем вывести взяточника на чистую воду, потратив свое личное время или пропустив свой ближайший автобус. В наше время легко можно записать камеру телефона факт взятки, либо отказа вам в помощи, если вы не дали взятку (ведь они на рабочем месте и обязаны предоставить вам свои услуги) и выложить в сеть. Ну или как минимум жалобу глав врачу написать на взяточника. Если их будет много, не думаю что на это смогут закрыть глаза. Привлечение полиции тоже не помешало, но это совсем другой уровень наказания последует. А инфекционистка на дорогу домой собирает, выходит на автобус в 14:40 (это у нее конец рабочего дня получается)!))

 5. Беда в том, что все друг друга знают и если не дашь сегодня следующий раз будешь ходить целый день так и не решив свои вопросы. А главврачу жаловаться бесполезно он ничего не сделает пусть лучше на пятиминутке скажет, чтобы его подчиненные не пили с утра кофе в кабинетах , а дома, как это делают все остальные люди идя на работу. А то О.Батрак никогда нету на своем рабочем месте она в кабинете Н. Бойчунь каждый день с утра проводят свою пятиминутку за чашкой кофе. Начинать надо с верхов и навести порядок.

Comments are closed.

error: Content is protected !!