«До змін через діалог»: реформа служби зайнятості на Ямпільщині

Двадцятого червня в прес –центрі Ямпіль.INFO відбудеться чергове засідання дискусійного клубу «До змін через діалог». Темою для обговорення стане реформа служби зайнятості на території Ямпільського району.

Головним гостем студії стане директор Ямпільського районного центру зайнятості Марина Мартиненко, яка відповість на двадцять питань, які поставлять читачі та журналісти нашого видання. Прийом питань від читачів, як завжди триватиме протягом десяти днів на сайті www.www.yampil.info Окрім того, бажаючи можуть надіслати питання на електронну пошту mediasvit.yampil@gmail.com або продиктувати його за телефоном 0664176367.  Якщо питань виявиться надбто багато, то на сайті буде оголошено інтернет – голосування по визначенню найактуальніших.

Ми, як завжди, запрошуємо керівництво району, депутатів місцевих рад, міських, селищних та сільських голів та громадськість долучитись до обговорення і запрошуємо надавати свої пропозиції. Зі свого боку гарантуємо, надати слово кожному.

13 thoughts on “«До змін через діалог»: реформа служби зайнятості на Ямпільщині

 1. Чи потрібні зараз служби зайнятості? Витрачаються великі кошти на утримання працівників і приміщень закладу а користі мало.Той хто хоче працювати знайде роботу і сам як у нас в країні так і за її межами. А яка Ваша думка???

 2. Які організації і підприємства району на сьогодні подали заявки на ваканції і з якою заробітною платою?

 3. Чи може працевлаштовати ваша служба кваліфікованих працівників району за кордоном (наприклад в Польші, Чехії, Ізраілю …)

 4. Чи проводиться службою зайнятості співпраця з органами місцевого самоврядування та роботодавцями по організації громадських та інших робіт тимчасового характеру?

 5. Якщо звільнення за угодою сторін, то чи можна отримати статус безробітного та отримувати допомогу по безробіттю?

 6. Хотілося взнати:
  -У який період після припинення трудових відносин необхідно зареєструватись в центрі зайнятості?
  -Який період виплачується допомога по безробіттю?
  -Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?

 7. А чи бувало, що в пошуках роботи до вас зверталися люди, які не мали жодного фаху? Чи ставили їх на облік і яку роботу їм шукали?

 8. Розкажіть, будь ласка: якими будуть термін та розмір виплати допомоги у зв’язку з безробіттям, якщо людина звільнилася за власним бажанням? Як це залежить від страхового стажу?

 9. За вашими спостереженнями, людей яких саме професій нині найчастіше звільняють чи скорочують з роботи й чому? Чи знаходять вони себе після цього?

 10. Пані Марино?, скільки безробітних перебуває на обліку?, скільки працевлаштовано в цьому році?, скільки працюючих в нас в районі?, скільки лідей змінили свій фах завдяки вашій фірмі?, де можно дізнатися які професії сьогодні потрібні і яка платня?
  Ще таке питання: я працюю на півставки, можно ще на півставки оформити статус безробітного і одержати половину пособія по безробіттю?

Comments are closed.

error: Content is protected !!