Пенсійний фонд в Ямполі реорганізували втретє за чотири роки

Тепер в районному центрі діє Сервісний центр для обслуговування громадян та надання пенсійних послуг 

Річ у тім, що з 18 червня 2019 року органи Пенсійного фонду Сумської області функціонують як одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області за адресою м. Суми, вул. Пушкіна, буд. 1. А для безпосереднього обслуговування громадян в області функціонують 19 сучасних центрів та віддалені робочі місця, створені в ОТГ, ЦНАПах, сільрадах, тощо, що загалом створюють мережу зі 108 точок доступу до пенсійних послуг.

Сервісний центр в Ямполі працюватиме за адресою бул. Ювілейний, буд. 3 Всі сервісні центри для обслуговування громадян та надання пенсійних послуг головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області працюють за єдиним графіком: понеділок-четвер – з 8 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв., п’ятниця – з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв., субота, неділя – вихідні дні.

Нагадаємо, 31 березня 2016 року управління Пенсійного фонду України в Ямпільському районі Сумської області було реорганізоване шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду України в Середино-Будському районі Сумської області у новоутворене Середино-Будське об’єднане управління.  Проте, у лютому 2017 року Постановою КМУ № 988 Cередино-Будське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області в свою чергу було приєднано до Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.