Кандидат в народні депутати має намір ввести в оману виборців Ямпільського району

Річ у тім, що Віталій Васильович Андрух, який на цих виборах є самовисуванцем, у своїх листівках розмістив написи «ЗЕ кандидат» та «Слуга народу Сумщини». Очевидно, що такими діями кандидат має намір повідомити виборцям про свою причетність до партії чинного президента України Володимира Зеленського.

Більше того, Андрух у своїй біографії вказав, що є юристом ПП «Слуга народу». Насправді мова йде не про політичну партію «Слуга народу», а про однойменне приватне підприємство.

Скоріш за все цей кандидат є технічним і його завданням є відібрати голоси у кандидата, який буде висунутий президентською партією «Суга народу». На даний час від цієї політичної сили по нашому округу не зареєстрований жодний кандидат, але про своє висування від неї вже заявив свесянин Дмитро Шевченко.

Слід відзначити, що брудні політичні технології в одномандатному виборчому окрузі №159 не є рідкістю. Зокрема, в 2014 році балотувалось два кандидати з прізвищем Палагин та Лисенко.

01 (1)

6 thoughts on “Перші брудні технології на виборах: самовисуванець Андрух назвав себе «ЗЕ кандидатом»

 1. Давайте разберемся, Дмитрий Шевченко идет по спискам партии, Виталий Андрух идет от команды президента, он уроженец из Кривого Рога, поселок Радушное – новый человек в политике, официальная политика Владимира Зеленского только новые люди! Товарищ Шевченко является человеком старой системы, он не может представлять интересы президента!

 2. Андрух технический кандидат от частной организации клона, одним словом шавк@ Деркача, его выставили чтобы невнимательные люди голосовали за него, а вчера были уже официальные списки от партии “Слуга народа”, в которых Дмитрий Шевченко присутствует по 159 округу.

 3. Сразу к оскорблением – это и есть методы работы Шевченка? Надоело уже когда политики переходят на личности. На выборах голосовал за Владимира Зеленского и полностью поддерживаю его политику. Но как можно поддержать кандидата который меняет цвета чтобы прийти к власти! Шевченко не достоен представлять команду Зе!❌

  1. Биография Товстухи: «Фронт Змин» Яценюка (2010 год) – Партия Регионов (2012 год) – Блок Петра Порошенка, глава штаба Порошенка в Ямпольском районе (2014 год) – Воля народа Деркача (2015 год) – Гражданская позиция Гриценка (2019 год) – самовыдвиженц (июнь 2019 года)
   Биография Деркача: человек Кучмы – НДП – «За ЕДУ» (Литвина) – Наша Украина Ющенка (2004 год) – Социалистическая партия Мороза (2005 год) – Партия Регионов (2010 год) – Воля Народа (2015 год) – За життя (2019 год)

  2. А ти не знаєш української? “Достойний” ти наш. Що ти зробив для району? А Шевченко у ВЕРХОВНУ РАДУ!!! Андрух – технічний кандидат, однозначно, проти нього. Про Товстуху вже написали вище, про деркача – почитай (про всяк випадок, для самоосвіти)

 4. Шевченко удрал с поста мера, предал свой посёлок, если я чего-то не знаю перечислите что конкретного кроме слов зделал Дмитрий.

Comments are closed.