«Сумигаз Збут» та «Ощадбанк» врегулювали спір щодо монетизованих субсидій

Газопостачальна компанія та державний банк дійшли згоди щодо перерахування коштів субсидій, призначених споживачам після 1 січня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії

До цього при укладанні договору на переказ монетизованих субсидій Ощадбанк висунув умову сплати комісійної винагороди у розмірі 0,7%. Але ці кошти  не передбачені у кінцевій вартості природного газу для побутових споживачів. Компроміс був досягнутий завдяки тому, що ці витрати покриватиме Мінсоцполітики. Після цього 4% від субсидій клієнтів «Сумигаз Збуту», які залишались на рахунках «Ощадбанку», переведені на особові рахунки клієнтів постачальника газу.

У компанії нагадали, що заборгованість більше 340 грн може стати причиною позбавлення державної допомоги, і надалі загрожує припиненням газопостачання. Інформацію про боржників та розмір їх заборгованості «Сумигаз Збут» зобов’язане щомісяця передавати до управлінь з питань соціального захисту населення. Інформацію про стан особового рахунку у будь-який час можна дізнатись у особистому кабінеті на сайті 104.ua.