Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів з ознаками технічності

У бюлетені з’явиться кандидат з ім’ям та прізвищем ідентичними президенту України. Вочевидь, це зроблено з метою введення в оману виборців.

«Зеленський Володимир Сергійович народився 19 листопада 1985 року в місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, самовисування», – йдеться у інформації на сайті ЦВК.

Також, ЦВК зареєструвала Шевченка Дмитра Станіславовича, але не зі Свеси, а з міста Стаханова  Луганської області. Схоже, що цей кандидат спробує забрати голоси у справжнього висуванця партії «Слуга народу» в окрузі №159.

«Шевченко Дмитро Станіславович народився 15 листопада 1985 року в місті Стаханов Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник проектів, ПП “СЛУГА НАРОДУ!”, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування», – йдеться у повідомленні.

Виборча компанія тільки стартувала, але вже помітно, що вона буде найбруднішою за останні роки. Очевидно і те, що найбільше зусиль спрямовується саме проти кандидата від президентської політичної сили.

9 thoughts on “Обережно, брудні технології!!! Від округу №159 балотуватиметься Володимир Зеленський з Сум та Дмитро Шевченко з Луганська

 1. Стыдно за Деркача – совсем опустился депутат. Хотя этим подлым поступкам он показал, кто фаворит этих выборов. Почему нет двух Терещенок, Товстух и прочих? Да потому, что они даже теоретически не могут выиграть. А против Шевченка уже 3 кандидата. ДумайТЕ!!!

  1. Вы говорите “думайте”, дайте информацию для раздумий – что зделал Дмитрий, конкретные дела?

   1. Он заработал деньги своим трудом, а Деркач и Товстуха банальные воры, которые заработали деньги на нашем бюджете и лесе. Вот вам и вся разница.

 2. Як можна голосувати за таргана! Це бидл@ все котрий рік грабує округ

 3. Які великі гроші задіяні….Це просто жах! Треба змінювати цю ганьбу!!!

 4. Добрались таки новые веяния и до нас. Я не о клонах, а о клоунах, точнее ботах, ещё точнее Димоботах (хотя какие они боты, так мелкие тролли, может даже всего один тролль – ДИМЕтролль). Почитайте коменты – треш и угар, причём о Диме толком не пишут (не напишешь хе что мелкий торгаш с б-а-а-алшими амбициями, тесно чуваку в Свесе, да и бабки не те), поэтому топят конкурентов, мол они все г..но, поэтому голосуй за Диму он всего лишь никакой. Если директор цирка – клоун, то никто не скучает. Попкорн закупил, жду, чем всё закончится. Зе-весёлого всем зе-настроения.

  1. Вы говорите “думайте”, дайте информацию для раздумий – что зделал Дмитрий, конкретные дела?

   1. Он заработал деньги своим трудом, а Деркач и Товстуха банальные воры, которые заработали деньги на нашем бюджете и лесе. Вот вам и вся разница.

    1. Он заработал деньги своим трудом (как необычно, ведь мы то с вами зарабатываем по-другому ). Поэтому дадим Ему ещё потрудится и Он заработает их стока, что Деркач и Товстуха нервно закурят. Всем Зе-удачи в бизнесе.

Comments are closed.

error: Content is protected !!