Частина депутатів Воздвиженської сільради не вірить у причетність своїх земляків до розкрадання на будівництві водогону

Реконструкцію водогону було завершено 27 травня 2019 року, декларація про готовність до експлуатації цього об’єкта була направлена сільською радою на реєстрацію Управлінню державної архітектурно – будівельної інспекції у Сумській області.

Про це йдеться у зверненні, яке підписали п’ять депутатів Воздвиженської сільської ради

24 червня 2019 року рішенням сесії Воздвиженської сільської ради сьомого скликання було прийнято в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта «Реконструкція водогону по вулицях М.Неплюєва, В.Сугоняко, Затишна, Вчительська, Макаренка, Зелена та провулку Парковому в с. Воздвиженське».

Реалізацією цього проекту завершена Програма розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Воздвиженської сільської ради на 2014-2020 роки. Централізованим водопостачанням охоплені всі 17 вулиць та провулків с. Воздвиженське, забезпечуючи населення якісною питною водою. Підрядником виконані всі роботи в повному обсязі і до нього ніяких претензій не маємо.

Враховуючи те, що будівництво водогону уже закінчено, прийнято в експлуатацію і має важливе соціальне значення для населення, просимо прийняти до уваги той факт, що частина жителів уже залишилась без води у літню спекотну погоду (шахтові колодязі без води).

Підрядчик, який обслуговує водогін, знаходиться під слідством. Збудований водогін він не може взяти на обслуговування і жителі вулиць М.Неплюєва, В.Сугоняко, Затишна, Вчительська, Макаренка, Зелена та провулку Парковому залишаються без якісної питної води. Це може призвести до надзвичайної ситуації та посилити соціальну напругу у селі, – зазначається у зверненні групи депутатів до слідчого.

Нагадаємо, нещодавно прес-служба Прокуратури Сумської області повідомила, що Ямпільським відділом Шосткинської місцевої прокуратури було повідомлено про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю, який привласнив понад 220 тис грн бюджетних коштів на будівництві водогону в селі Воздвиженське Ямпільського району. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки КК України.

14 червня Ямпільський районний суд застосував до нього запобіжний захід у виді домашнього арешту без носіння електронного засобу контролю.