Четвертого липня в прес –центрі Ямпіль.INFO відбудеться чергове засідання дискусійного клубу «До змін через діалог». Темою для обговорення стане робота закладів культури на території Ямпільського району.

Головним гостем студії стане начальник відділу культури та туризму Ямпільської районної державної адміністрації Олександр Рябуха, який відповість на двадцять питань, які поставлять читачі та журналісти нашого видання. Прийом питань від читачів, як завжди триватиме протягом десяти днів на сайті www.www.yampil.info Окрім того, бажаючи можуть надіслати питання на електронну пошту mediasvit.yampil@gmail.com або продиктувати його за телефоном 0664176367.  Якщо питань виявиться надто багато, то на сайті буде оголошено інтернет – голосування по визначенню найактуальніших.

Ми, як завжди, запрошуємо керівництво району, депутатів місцевих рад, міських, селищних та сільських голів та громадськість долучитись до обговорення і запрошуємо надавати свої пропозиції. Зі свого боку гарантуємо, надати слово кожному.

12 thoughts on “«До змін через діалог»: робота закладів культури на Ямпільщині

 1. Как все плохо в администрации, монитор для пк старинный…

 2. Чи ефективно працює наш РЦКД, якось три концерти за рік: на Новий рік, 8 Березня та Незалежність малувато. За гроші, що отримують працівники цього закладу, можно було три рази провести концерти з залученням відомих українських артистів і не заморачуватись. А де виставки, зустрічи , бесіди за круглим столом з художниками, фотографами, літераторами ….На превеликий жаль не побачили ми на рідній сцені і виступи наших ужеуславлених земляків- артистів, які виступають і в Київі, і в Одесі, і в Москві та тільки не в Ямполі. Тож яка Ваша думка з цього приводу?

 3. Нещодавно директор Ямпільського РЦКД отримала сертифікат “Академії культурного лідера”. Які зміни в культурному житті Ямполя, а можливо і району можно очікувати найближчим часом з цього приводу?

 4. Скільки ще можно тримати в районі армію бібліотечних працівників? Цей заклад уже себе повністю віджив. Скільки не заходив до центральної бібліотеці в Ямполі – порожньо, а по селам зовсім на замку.

 5. Хотілося взнати, яка культурно -розважальна робота проводиться для молоддю віком від 18 до 30 років?

 6. Чи беруть участь працівники культури району у обласних і республіканських конкурсах,
  фестивалях? Які місця там займають?

 7. Які культурні заходи плануються провести у районі до кінця року? План заходів хотілося щоб ви опубліковували або в газеті або на сайті.

 8. Протягом 2018-2019 рр скільки надано платних послуг населенню (на яку суму і на що були витрачени ці кошти?)

 9. Відділ, який Ви очолюєте називається “відділ культури та туризму Ямпільської районної державної адміністрації”. У мене питання – а що у нас проводиться в туристичній сфері в районі?

 10. Чи задоволені Ви кадровим складом кульпрацівників? Що хотілося змінити в культурній сфері району, якій неординарний захід хотілося провести?

 11. Хотілося щоб в Ямполі був зразковий духовий оркестр. Чи реально його утворити в сьогоднішніх умовах?

 12. Які питання культури і туризму району, що потребують першочергового вирішення?

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com