Мішель Терещенко зареєстрований центральною виборчої комісією, як кандидат в народні депутати України по 159 виборчому округу, в який входить і частина Кролевецького району.

Він, у жовтні 2015 року, був обраний більшістю виборців і став міським головою Глухова.

“Для мене це була велика честь і відповідальність, і я відразу ж почав працювати, боротися з усіма корупційними схемами, наповнювати бюджет і розробляти план гармонійного розвитку нашого прекрасного міста”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці кандидат.

Мішель Терещенко балотується до Верховної ради як «мажоритарник» від партії «Самопоміч».

“Я відчуваю логічним і справедливим іти на вибори від партії «Самопоміч», що є повністю демократичною проєвропейською партією. Деякі лідери інших політичних сил також підтримують мою кандидатуру, і я щасливий тим, що матиму підтримку більшості реформістів, проєвропейських продемократичних політичних українських лідерів. Ми організуємо дуже відкриту і прозору кампанію, зустрічаючись із усіма жителями округу, прислухаючись до найактуальніших проблем, які необхідно вирішити в новому парламенті, і запропонуємо свої рішення і перспективи, щоб зробити нашу Сіверщину осередком для майбутніх інвестицій та довготривалого розвитку. І наші діти будуть будувати свою майбутню кар’єру та сімейне життя в Україні, а не за кордоном”, – наголосив міський голова Глухова .

На умовах договору

2 thoughts on “Створити нову еру політики: Мішель Терещенко – кандидат в народні депутати України у 159 виборчому окрузі

  1. Думаю, за него можно проголосовать, куда лучше,чем подонок Шмаркач!

    1. ??? Його предки втікли звідсіля багато років тому, коли радянська влада впроваджувала ідею рівності. Ви думаєте, він хоче бути рівним з Вами?

Comments are closed.

error: Content is protected !!