Чому  нардепа запросили на випускний

Колектив і учні Воздвиженської школи хочуть бачити на святковому вечорі людину, яка допомогла зберегти школу

29 червня у нашій школі відбудеться випускний вечір. За одностайної підтримки педагогів, школярів перше запрошення  ми вирішили надіслати  нашому депутатові Андрієві Деркачу!

Андрій Леонідович вирішує  найважливіші питання сьогодення. Так, з 2016-2017 навчального року у Воздвиженському НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ у одних із перших у районі  функціонує інтерактивна дошка. З її допомогою вже  проведені сотні уроків та багато виховних заходів, нашим дітям заздрять однолітки навіть із міських шкіл, де нема такого обладнання. А наші сільські розумники мають змогу здобувати освіту із сучасною техніко. За підтримки Андрія Леонідовича наші діти недавно змогли відпочити у столиці України – Києві. Та найголовніше –  Андрій Деркач не дозволив “оптимізувати” нашу школу!

Небайдуже ставлення депутата Верховної ради Деркача Андрія Леонідовича, який піклується про кожну освітянську оселю у нашому районі, відоме всім педагогам. Знаємо, скільки уваги і підтримки отримало позашкілля району, скільки допомагав спортсменам. Особливо цінують його сільські вчителі за простоту у спілкуванні і в той же час за високу компетентність.

Діти – найдорожчий скарб, наша надія та гордість. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок кожного. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – освічена, комунікабельна, сильна і красива! Тільки тоді діти будуть рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будуть працювати на благо України, – впевнені вчителі Воздвиженського НВК.

Директор школи Світлана Сергійко

На умовах договору

error: Content is protected !!