Дмитро Шевченко в гостях у Ямпіль.INFO

Ямпільське інформаційне агентство починає знайомити свої читачів з кандидатами в народні депутати, які балотуються від виборчого округу №159

Першим на наше запрошення відгукнувся наш земляк Дмитро Шевченко, який балотується від політичної партії «Слуга народу».

 До речі, нещодавно Дмитро випустив відео – сюжет у якому звернувся до своїх прихильників.  

На умовах договору

13 thoughts on “Дмитро Шевченко в гостях у Ямпіль.INFO

 1. Дмитро-наша віра в майбутнє, старе обличчя – в історію, хоча це “старе обличчя ” викладає мільйони,щоб ще утриматися при кормушці (при відносно невеликій зарплатні у ВР)у владі, обіцяє золоті гори, забуває про все і всіх на 5 років, за дурнів тримає.Нова краіна-новий депутат у Верховну раду, давайте об’єднаємося для майбутнього без повернення у минуле,бо ми там вже жили 21 рік, зламаємо стереотип, я у вас вірю,земляки! Тільки об’єднання нас врятує!

 2. Якось дивно балатується від 159 округу а зйомки тільки одного міста Глухів а як же другі села селищя іх не існує!

  1. В Свесе свежо предание “О феерическом мэрстве”, тут без шансов, а в Глухове Диму не знают, избирателей там больше, авось торговая Зе-марка сработает. Поэтому, Глухов назавжди в серці.

   1. Я не розумію логіку виборців: все вам не так, всі вам не такі, тобто колишній (сподіваюсь) депутат із ВР, який навіть тут не жив ні дня, вас всіх влаштовує? у якого, подивитися у декларацію, волосся дибки встають від кількості нерухомості, гектарів землі і т.п. це нормально, то він хороший ? Давайте, лийте бруд на хлопця, який тут прожив, з місцевих, а той знову пролізе. Чого ви всі добиваєтеся, чи може заздрість? Що самі зробили для району? Так балотуйтеся всі наші кристально чесні у ВР, підтримаю або, на худий кінець у мери, а то як до діла-всі у кущі. Дмитро хоч намагається щось зробити, вкладає сили, нерви, кошти, щоб округ витягти з болоту, а ви назад його тягнене до болота, навіщо? З повагою. А те, що він у Глухові, там його, здається штаб, так краще виїзжати, бо по нашим дорогам не розженешся.

    1. Итак, по-порядку. С чего вы взяли, что мне нравится Деркач? Я где-то упомянул, что “це нормально” и “він хороший”? Что вы считаете “брудом”? Упоминание о том, как Дима облажался на должности мэра? Так я это не придумал и я действительно считаю, что Дима идёт на выборы исключительно в собственных честолюбивых и корыстных целях, более того, там все такие. Если вы верите, что кому-то из кандидатов и правда “болить за Україну”, даже не знаю жалеть вас или издеваться. Мы выбираем не князя-боярина, а одного из винтиков в системе гос. управления, СИСТЕМЕ, Карл. Винтик достаточно значимый, тем не менее один из. А СИСТЕМА построена так, что винтики ей служат, а не меняют, именно поэтому “голосуй не голосуй…”. Из всех клоунов Дима будет может не самый, но один из худших, потому что как администратор он мэровый х..р, точнее х..ровый мэр, а вот как ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ это да, с такими возможностями он конечно раскроет все свои таланты. И на посошок,по-поводу “Що самі зробили для району?Так балотуйтеся”. Почему вы решили, что я сторонний наблюдатель, а не часть корабля, часть команды, часть корабля, часть команды,часть корабля …

 3. Розбудова, ламана система, все заплутав, сам собі суперечить Дмитро чи Ти маеш свою власну думку, чи є якісь власні ідеі окрім розвитку спорту? Де людям працювати на місцях щоб не виіджали на заробітки? Мені здаеться Дмитро слабкий для цієі посади. І лише “своя людина” та “Земляк” в Раді не достатньо для розвитку регіона.

  З.Ы. нічого особистого проти Дмитра, поважаю як людину спортсмена та підприємця.
  Але на практиці бачимо приклад : 5 років бездарного керування районом родиною Цигана, і що , а нічого, лише власна вигода, заробітна плата та боснослівні преміі , небачені взагалі по області за.

  Хоча з 16 кандидатів Дмитро єдиний хто хоть щось намагається змінити та зробити користь для нашого регіону. Бажаю успіху!

 4. Чому зараз, а не 21 рік потому не виникали такі питання, які поставлені вище? Те, що люди стали більше думати, це добре. Але б вони ще б і розуміли, що нічого за часи незалежності не зроблено, давайте поможемо знести цю систему. Зараз їздять по округу підтримувачі деркача, аж відомі кардіологи (от же ж купив їх та і не тільки їх), підкупаються голоси вже холодильниками, нотбуками,страх втратити владу відчуваєтте (вони готові на все аби не піти, щоб і далі нас тримати дурнями і качати гроші з регіону) ? Іде використання адмінресурсу
  (голови рад, директори і т.п.) по району аж гай шумить. Тому наша задача об’єднатися, я згодна з коментатором, що вище “Зазміни”,
  Я також бажаю успіху Дмитру, він не побоявся кинути виклик системі, що застрягла тут на десятиріччя в регіоні. Пора людям ставати активніше і захищати свою думку, тому що джерелом влади в Україні є НАРОД.

 5. Ооо, явился фашист Уно-унсовец!!!Быстро же ты,собака, переобулся с красно-черного в зеленый цвет))))И фотографии даже удалил с фашистской символикой..Тьфу!!!!

 6. А Дима забыл,наверное, как он в своем магазине торговал б/ушными мобильниками со старыми телефонными книгами с чужыми номерами ,выдавая их за новые, да еще и в новых коробках!!!!ГАНЬБА ТАКОМУ КАНДИДАТУ!!!!!!

 7. Смешно четать все эти коментарии, ведь вы даже не понимаете в чём суть этой борбы. Вы думаете – речь идёт о доверии или развитии, а на самом деле старая банда просто хочет удержаться у руля. Вся борба идёт за контрабанду и леса.
  Деркач организовал преступную группировку, которая выкачивает мильионы из нашего района. Они незаконно режут лес, а для прикрытия им нужен Агролес. Раньше этой схемой в район заведовали Товстуха и Губарь, но Товстуха кинул Деркача на деньги, а Деркач за это выгнал его с агролеса. Теперь же на его место пришол Котляров, которому памагает та же Губарь.
  Я работаю в агролесе и всё вижу своими глазами. Как происходят договорняки с ментами и прокурорами, как гибнут молодые парни на незаконных вырубках. Эти твари не перед чем не остановяться!!!!

Comments are closed.