Еко-ленд: під Ямполем пройшов традиційний семінар для працівників культури

5-6 липня Ямпільським районним центром культури та дозвілля була підготовлена та проведена нарада з підвищення кваліфікації кадрів для клубних працівників району, захід проходив на свіжому повітрі в мальовничому куточку нашого селища в урочищі «Саранов хутір».

Дана інноваційна форма роботи, як показує практика, є найбільш ефективною, так як в невимушеній атмосфері на природі в дружньому колі клубні працівники є більш розкутішими, активними та креативними, що сприяє ефективній роботі та гарному результату.

Основним питанням нашого семінару було «Організація дозвіллєвої діяльності дітей різних вікових та соціальних категорій в закладах культури». Присутні мали змогу ознайомитись з теоретичною та практичною стороною даної теми, втіленням інноваційних форм роботи у проведення традиційних заходів. Учасники заходу брали участь у творчому завданні «Настрій культурної команди», театральному тренінгу «Музичний зоопарк», різних танцювальних вправах. Весело та цікаво пройшло практичне заняття «Від задуму до втілення» де учасники кемпінгу розробляли власні квести в лісових умовах , а потім всі разом їх проходили. А в вечері всі учасники кемпінгу грали в волейбол, відпочивали співаючи пісні в караоке біля вогнища.

Підводячи підсумки наради Гарбузенко Л.І. подякувала всім присутнім за проведену роботу, побажала творчих успіхів та натхнення на майбутнє.

По завершенню всіх заходів начальник відділу культури та туризму Рябуха О.В. вручив учасникам семінару сертифікати.

Невимушена атмосфера, в якій проходило навчання, свідчила про те, що всі присутні отримали не лише практичні знання, а й масу позитивних емоцій від проведеного заходу.

я1
я2
я3
я4