Чинний депутат Верховної Ради України Андрій Деркач звернувся до поліції і прокуратури у зв’язку з «підготовкою провокацій в 159 окрузі». Про це нардеп написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Передвиборна спека. Піст не про погоду – погода, слава Богу, радує. Я про виборчу кампанію, що входить на фінішну пряму. Особливо складно кандидатам, рейтинг яких коливаються в межах статистичної похибки.

Вони схожі на невловимих Джо в відомому анекдоті: невловимі не тому, що їх не можна зловити, а тому що нікому не цікаві.)

Розваливши цілі міста, порушивши цілий ряд законів, вони намагаються придумати як привернути до себе увагу. Як правило, роблять це незаконним шляхом.

Так, на моє наявною у мене інформацією, ряд кандидатів під керівництвом корумпованих службовців СБУ готують 20 липня (в «день тиші») провокації в Глухові та Глухівському районі. Псевдозамахи, псевдопідкуп виборців. Можливо, ще щось, з метою зриву виборів. У зв’язку з цими фактами, я направив прокурору Сумської області офіційну заяву з перевірки цих фактів.

Також звернувся до Нацполіціі Сумської області. Щоб уникнути, так би мовити. Прошу надати охорону кандидатів по 159 виборчому округу: Артуру Амірханяну, Олександру Ананьеву, Віталію Андруху, Олегу Анчіну, Надії Артеменко, Андрію Божку, Юрію Бушневу, Володимиру Зеленському, Роману Козлову, Ігорю Марінеченко, Євгену Мощенко, Мішелю Терещенко, Костянтину Товстусі і двом Дмитрам Шевченко.

Насправді багатьом кандидатам потрібно боятися тільки результатів своєї роботи і оцінки людей. Більше нічого. Нехай виборці вирішують у справах кандидатів, а не на основі брудних технологій.

Упевнений, спека спаде і всі дійдуть до фінішу в цілості й схоронності», – написав Деркач.

Водночас, політик не повідомив жодних фактів, які б свідчили про підготовку провокацій, як і джерело цієї інформації.

12 thoughts on “«Готуються провокації»: Деркач звернувся до поліції

 1. Розваливши цілі міста, порушивши цілий ряд законів, вони намагаються придумати як привернути до себе увагу – це ти про кого, Шмаркач??? Не про себе часом??

  1. Якщо у тебе є докази то йди в суд.а якщо ні то це наклеп.

   1. У мене не докази, у мене власна думка, а вона захищена Конституцією!А ти чого переживаєш за Шмаркача?? невже фанат його?

 2. Дон Андриано, всегда действующий “по понятиям” взывает к закону!

  Из всех видов несправедливости все же наиболее преступна несправедливость со стороны тех, кто, прибегая к обману, старается казаться честными людьми.
  (Марк Туллий Цицерон. Об обязанностях)

 3. Да в этих упоротых до сих пор ещё кастрюлька на голове.

  1. Смішний ти, Сергій, від 17 липня 2019 року. Ти-це не весь Ямпіль, у всього Ямполя є голова на плечах, на відміну від тебе.

Comments are closed.

error: Content is protected !!