Пожежні проінспектували всі виборчі дільниці Ямпільського району

Про це Ямпіль.INFO повідомили в 10 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області

«21 липня в нашій державі відбудеться позачергові вибори  до Верховної Ради України у 2019 році. В Ямпільському районі  працюватимуть 30 виборчих дільниць. Більшість дільниць діятимуть в загальноосвітніх та сільських будинках культури, будинках культури, лікарнях та інших приміщеннях, розташованих в будівлях з масовим перебуванням людей.

З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях Ямпільський районний сектор Управління ДСНС України у Сумській області з усіма членами виборчих комісій та працівниками об’єкту  провели інструктажі по дотриманню вимог пожежної і техногенної безпеки та дій на випадок пожежі. На видних місцях розміщені знаки пожежної безпеки, пам’ятки, інструкції, плани (схеми) евакуації людей та матеріальних цінностей з будівлі на випадок пожежі, чи іншої надзвичайної події, ознайомивши з ними членів виборчої комісії та персонал об’єкту.

При перших ознаках пожежі чи іншої надзвичайної події, насамперед необхідно негайно повідомити про це оперативно-рятувальну службу за номером телефону «101» та без паніки швидко евакуювати з будівлі людей, документи й матеріальні цінності. У випадку пожежі, потрібно забезпечити її гасіння за допомогою первинних засобів пожежегасіння. В разі виявлення невідомих, або підозрілих предметів або речовин, ні в якому разі не можна чіпати їх руками та переносити. За допомогою палиць, мотузки та яскравої тканини слід позначити місце небезпечної знахідки і не допускати до нього сторонніх осіб. Членів виборчих дільниць слід забезпечити засобами індивідуального захисту органів дихання та засобами надання першої медичної допомоги.

Щоб заздалегідь виявити недоліки та мати можливість їх вчасно усунути, слід звертатися за консультаціями до місцевих підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам’ятайте, що навіть незначні порушення заходів техногенної чи пожежної безпеки можуть поставити під загрозу не тільки важливі документи, але й життя багатьох людей!», – зазначається у повідомленні.