Зупинку потягу Львів-Москва в Хуторі Михайлівському до виборів не відновлять

Всупереч інформації, яку кілька тижнів тому поширили ЗМІ, «Укрзалізниця» найближчим часом не поверне зупинку популярного потягу на станції Хутір Михайлівський

З дня проведення наради пройшло вже достатньо часу, але про зупинку цього потягу досі немає жодної офіційної інформації. Більше того, жодної згадки про це немає в розкладі руху потягів на офіційному сайті «Укрзалізниці».

До редакції звернулись мешканці міста Дружба, які схвильовані тим, що потяг не відновить зупинку в їх місті до 21 липня, коли в Україні заплановані позачергові парламентські вибори. «Ми побоюємося, що відновлення зупинки потяга залишиться невиконаною передвиборчою обіцянкою одного з кандидатів», – пишуть люди.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» оптимізувала потяги, які з’єднують Україну з Росією. Спочатку керівництво перевізника прийняло рішення про переведення популярного потягу Львів-Москва з щоденного курсування, на графік руху – через добу. Пізніше, 19 травня, зі складу потягу вилучили причіпні вагони Ковель-Москва, а зупинку по станції Хутрі Михайлівський повністю скасували. Так, як відміна потягу збіглась з початком виборчої компанії, ця тема часто використовувалась в передвиборчій агітації кандидатів.

1 thought on “Зупинку потягу Львів-Москва в Хуторі Михайлівському до виборів не відновлять

Comments are closed.

error: Content is protected !!